Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrületbe kerget ez a kakas,...

Őrületbe kerget ez a kakas, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szomszédom kakasa,minden éjjel meghülyül,és az ablakom alatt kukorékol!Most is itt eszi a kórság és nem hagy aludni,.Ha lecsapom a fejét,vajon megharagszik a szomszédom?
2013. nov. 30. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz belőle pörköltet és utána adsz belőle a szomszédnak is, akkor nem hiszem, hogy megharagudna.
2013. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szexelj vele,és akkor jó lesz a kategória is.
2013. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szerintem ne csapd le a fejét, inkább küldd rá a kutyát legalább az is jól lakik
2013. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Á nem,max cserébe lecsapja a fejedXD

Szerintem tegyél be egy filmet és hallgasd azt vagy ott a füldugó..

2013. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
shotgun
2013. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz a kategória!Direkt írtam ide,mert itt ilyenkor még vannak!Pörköltet nem szeretem,kutyám meg nem eszik vén húst!Füldugótól nem tok elaludni,megfájdul a fejem.De ez a dög meg még itt fog nekem énekelni vagy félórát,mindjárt leszúrom.
2013. nov. 30. 00:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő tehet róla.Csak egy ártatlan,tudatlan állat akinek az ösztönei súgják,hogy tegye ez.

Neki fogalma sincs arról,hogy ezzel esetleg másoknak is árt.

Miért nem beszélsz a szomszéddal,hogy éjszakára zárja be az ólba?

Esetleg próbálj úgy aludni,hogy a füledre húzod a takarót,akkor talán nem lesz olyan hangos..

2013. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fázik,vigyél neki takarót! Lehet nincs neki egy kis meleg fészek, ahova bebújna, és azért szól, hogy "Halihó, hideg van!!" És azért nálad próbálkozik, mert a gazdájánál nem jött be.
2013. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lődd le! Ezt akarta Zámbó Jimmy is!
2013. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szólnék picúrnak a pitbullomnak, h nemkívánatos elem tartózkodik a kerítés túloldalán... a többit már ő megoldaná:)
2013. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!