Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecen Tóth Árpád Gimnázum...

Debrecen Tóth Árpád Gimnázum AJTP szakra szeretnék járni, tudnátok nekem segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szóval engem az érdekelne hogy van ez a három nap amit ott,az iskolában kell tölteni,az alatt mit csináltatok?azt tudom hogy van pszichológia de azon belül milyen feladatok voltak?és hány pontos felvételit írtatok?mindent írjatok le légy szíves!egyébként kitűnő vagyok,falun élek és hátrányos helyzetű is vagyok szóval ezek mind megvannak!előre is köszönöm

2013. dec. 26. 20:35
 1/2 Béla7 válasza:

Anno azt mesélték (bár nem debreceniek, de AJTP-sek), hogy a pszichológiai felvételin geomemo van (geometriai memoriter), meg hasonlók.

Vagyis kapsz egy képet geometriai formákból összerakva, azt nézheted x ideig, aztán le kell rajzolnod a lehető legpontosabban úgy, hogy már nem látod az ábrát.

Diktálnak szavakat (vagy mutatnak, vagy nem tudom), ezeket kell memorizálnod, majd a lehető legtöbbet újra leírni belőlük.


De nem írtam ilyen iskolában felvételit, szóval nem tudok bővebben nyilatkozni :-)

2013. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket nem is tudtam!
2013. dec. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!