Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti rajongtok/rajongtatok...

Ti rajongtok/rajongtatok valaha valakiért? Ha igen, meddig tartott/tart-e még?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 22:16
1 2
 1/15 Zsömii válasza:
Énekesre vagy színészre gondolsz?
2013. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy. Sőt, akár magánemberre is : )
2013. dec. 26. 22:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem híres emberért rajongtam, hanem olyanért, akit tényleg ismertem, de nem olyan közelről. Durva, de lány létemre, olyan velem egykorú lányokért rajongtam eddig, akik valami olyasmit értek el, amit én is nagyon szerettem volna vagy éppen elbűvölt a szépségük, az eszük, ahogy megcsinálják magukat, ahogy megnyilvánulnak. Kb. 2 ilyen lány volt, és a mai napig példaképek nekem, sokszor jutnak eszembe, mikor a saját életcéljaimon töprengek. Az egyik az osztálytársam volt, 4 éven keresztül figyelhettem meg (ez de betegen hangzik) és tényleg különleges volt, nem akárki. A másikat a munkahelyemről ismerem. Nem vagyok leszbikus, de odavagyok értük, a szó megfelelő értelmében.
2013. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 piriiiiii ***** válasza:
100%
Természetesen. Már jópár éve tart e-rajongásom, s ha idővel csökkenni, halványulni is fog, véget érni sosem.
2013. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem volt ilyen sosem. Persze vannak kedvenc előadóim, de még tiniként sem rajongtam értük. Magánszemélyt pedig végképp nem "istenítettem" soha.
2013. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

piriii már mondtad, hogy oda vagy a tvájlájtos vámpír csókáért, de hogy ennyire...:D

A kérdésre: Én kicsit butaságnak tartom a rajongást főleg, ha ez mondjuk egy média személyiségre irányul. Sok zenész meg színész van, akit én is szeretek, de ez a munkásságukra irányul és nem igazán a személyükre, nem foglalkozok az életükkel és stb. meg ami manapság megy a tinik körében az már a nevetséges kategória.

2013. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piriiiiii ***** válasza:
51%
Igen, élvezős Rolling Stones szám, odavagyok... :D
2013. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Csalódtam, azthittem más vagy hüpphüpp :(, de még kinőheted:D
2013. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
%-od is csökkent, már nem is tudom mit gondoljak...:D
2013. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 piriiiiii ***** válasza:
0%

Á, a százalék csak azért csökkent, mert őszinte voltam, a legtöbb ember meg nehezen veszi ezt... de leszarom. :D

Igen, imádom a nyáltól (és nem vértől) csöpögő vámpíros love storykat...

2013. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!