Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni tőletek egy játékhoz, és ezzel együtt az élethez! (? )

Figyelt kérdés

Nem tudom ki mennyit hallott az asztali szerepjátékokról. Aki tudja mi a szerepe ebben a mesélőnek, esetleg volt már maga is mesélő, az érti igazán a kérdésem, hogyan kell megértőnek, türelmesnek, és mindig igazságosnak lenni, hogy a játék ne akadjon meg sértődés és nézeteltérés miatt.


Még sosem voltam mesélő, de nagyon szeretnék egyszer az lenni. Úgy, hogy senkinek se okozzak rossz élményt. Félek attól, hogy ha improvizálnom kell, mert a történet nem arra megy, amerre terveztem (ez ugye előfordulhat) akkor leblokkolok. Vagy attól, hogy "útközben" valamelyik játékos, vagy valamelyik karakter nagy unszimpatikussá válik, és nem tudom majd jól kezelni a helyzeteket.


azoktól is elfogatok jó tanácsot, akik azt se tudják, hogy eszik vagy isszák ezt a játékot, mert úgy gondolom, hogy amivel egy jó mesélő rendelkezik, az nem csak a játékban szükséges.


2013. dec. 28. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elfogadás/szimpátia fenntartása/igazságosság kb. általános intelligencia és racionalitás kérdése.


Az, hogy a kaland nem arra megy, amerre tervezted, pedig nagyon rossz érzés, és szerintem csak nagyon tapasztalt mesélők tudnak improvizálni jó kalandot. Én 1-2x meséltem (nem szeretek egyébként) de akkor nagyon részletesen kitaláltam, hogy mi legyen, a karakterek viszont mindig kiszaladtak a kitalált világomból, elég szar volt. Figyeld mit csinálnak azok a mesélők, akikkel most játszol, és gondolkodj közben néha, hogy te hogy folytatnád, ez jó kezdet.

2013. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez milyen játék? elmesélnétek nekem a lényegét? nem ismerem de szeretünk mi is barátokkal játszani... köszi! :)
2013. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
keress rá úgy, hogy asztali szerepjáték. többféle nagyon jó leírást találni, szerintem jobbak, mint ahogy én is ki tudnám fejteni. nagy fantáziát és türelmet igénylő játék amúgy.
2013. dec. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!