Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van, hogy "kapós"...

Miért van, hogy "kapós" kislányból magányos, magányosból kapós nő lesz?

Figyelt kérdés

Éppen nézegettem ovis fényképeket, hát mit mondjak nagyon rég volt. És eszembejutott, hogy volt egy kislány akiért minden kisfiú odáig, szerelmesek voltak belé, ráadásul az édesanyja volt óvónéni, hát konkrétan irigyelni való kis hercegnő volt, minden kis műsorban ő kapta a főszerepeket, ő volt a királylány, (más sajna nem lehetett) és egy másik lány aki a játszótársam volt, abba a közegbe tartozott, aki semmivel nem tudta felkelteni a kisfiúk figyelmét, sőt azt se akarták a kisfiúk, hogy ezek a lányok szerelmesek legyenek beléjük. Pedig annyira kis aranyosak voltak. : ) A királylányból, egy kis átalagos, ( egyébként nagyon kedves, aranyos) hölgy lett, akinek még nem volt komoly párkapcsolata, és mindig az a baja, hogy nem kell a férfiaknak. Viszont a barátnőm, akivel most is tartjuk a kapcsolatot, pont múltkor találkoztunk vele a férjemmel. Egy gyönyörű, csodálatos, nő lett belőle. Egzotikus, vicces, és nagyon okos. (Férfiak kissé félnek/féltek tőle, de éppen tart neki egy harmónikus komoly párkapcsolat, és már a házasságot tervezik. )

És több ilyen esetről hallottam, hogy akiket kislányokat hercegnőként kezeltek oviban, most pont az ellentetjére fordult. AKi kis szürke egér volt, az pedig bombázó nő lett.

Mi a véleményetek? : ) Várom a nosztalgikus történeteket is. : )


2013. dec. 28. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én azóta is keresem az óvodai barátnőmet :D De sajnos csak a keresztnevére emlékszem... :(

22/F

2013. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régi óvónéniktől, sehonnan nem tudod megérdeklődni a leányzó nevét? : )
2013. dec. 28. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Felesleges általánosítani pár példából.


Ki ilyen volt, ki olyan, ki ilyen lett, ki olyan.

2013. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az óvoda még állna, akkor egyszerűbb lenne. De Lagzi Lajcsi megvette, és társasházat épített rajta :((((
2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az a véleményem kérdező,hogy téged csak azért ajnároztak annyira mert te voltál az óvónéni kislánya.Azért kaptad a szerepeket is.Lehet nem is voltál annyira különleges csak...

Nem bántásból írom csak így szokott ez lenni.Amúgy meg lehet te értékesebb ember vagy most mint az egzotikus csaj.

2013. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utol válaszoló nagyon aranyos vagy, de nem én voltam az a kislány : ) az egzotikus lány barátnője voltam : ) És van egy férjem és két gyermekem : ) De írtam is, hogy van férjem, a másik hölgy, pedig szomorú mert nem talál magának párt : ) De aranyos volt az utolsó mondat : )
2013. dec. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!