Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettem ennyire "kapós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ennyire "kapós?

Figyelt kérdés
Eddig rám se néztek a lányok, amikor kint voltunk a téren, én biciklivel voltam meg haverom is, de a lányok egy kicsit sem közeledtek. Mióta autóm van, és azzal járunk ki ( Audi A6 ) azóta tapadnak a csajok, ott jópofiznak stb.. Ezek után mondja valaki hogy nem számít milyen verdád van..
2013. szept. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, hogy felszínes ez a világ. Aki ennek ellenkezőjét állítja az hülye vagy fogyatékos.
2013. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod a lányoknak van egy része, akiknek számít és van egy részük, akiknek nem számít, hogy milyen autód van.

Nyilván eddig senki nem nézett rád. Most meg a lányok azon része, amelyik a kocsira utazik, azoknak most persze, te vagy az isten, de akiknek nem a kocsi számít, az nyugodj meg, most se jó pofizik neked és nem tapad rád!:)

Bár annyi még esetleg változhatott, de ez sem a kocsi miatt van, hogy lehet hogy eddig nem voltál olyan határozott, rámenős, lehet visszafogottabb voltál és most, hogy a segged alatt van egy Audi A6, kinyílt a csipád és ezáltal nyitottabb és határozottabb lettél, vagyis a személyiségednek szól a siker és nem pont az autónak.

2013. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen igazad van.Audi?Merci az a legütõsebb és van még pár márka.Szóval számit hogy legyen,én legalábbis szeretem mert valahogy más ha ki akarsz ruccanni és nem tömegközlekedéssel kell megoldani.Ez van.
2013. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha erre vágysz,márpedig miért ne???-most végigb...hatod az összes ilyen ribit.ez jó tapasztalatszerzésnek,önbizalom növelésnek...csak vigyázz,nehogy a fejedbe szálljon a dicsőség!most meg..szhatod akikre régóta fáj a fogad:)
2013. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha Te ilyen csajokra vágysz...
2013. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mert van kocsid.

ha van kocsid, meg pénzed,meg nagy farkad, olyan leszel mint egy puncimágnes.

2013. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!