Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is így volt 18 évesen?

Veletek is így volt 18 évesen?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok nagykorú, de nagyon muris dolog a mai napig:

-kezdődik egy film a tv-ben, bemondják h 18 éven alulinak nem ajánlott.. én meg kapcsolok el, nehogy szüleim meglássák :D (oké, túl jól nevelt voltam). de aztán leesik..

-ugyanez weboldalnál, pl. "Elmúltál 18?" én meg már reflexből megyek rá a "Még nem" szövegre xd

-múltkor be kellett mennem nemzeti dohányboltba(nem dohányzok) és a fickó kérte a személyim. szakadni kezdett rólam a víz, hogy "te jó ég most mit csináljak?" aztán leesett, hogy odaadhatom neki, mert nincs gond :D


Nagyon furcsa megszokni, ti is így voltatok anno? :D vagy vagytok?


2013. dec. 28. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 18 leszek, és +16-os filmeket megse nézem, kapcsolok el... :D
2013. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz, semmit nem változott az életem, amikor 18 lettem. Soha nem foglalkoztam azzal, hogy egy film korhatáros. Ha érdekelt, megnéztem és az internetes cikkekkel is így voltam. Több olyan boltot is ismertem, ahol kiadták gond nélkül a cigit és mindig oda jártam.
2013. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apáca zárdában nevelkedtél?
2013. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam is így volt de megszoktam
2013. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Multikban is tudtam venni piát és cigit (míg volt) nem kellett a jól bevált kisboltokat keresnem. Kb ennyi volt a különbség de hamar hozzá szoktam.
2013. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jól nevelt a kérdező:)

én nem voltam ennyire jól nevelt,uh kb semmit nem jelentett nálam az hogy 16,vagy 18 voltam.

persze 18 éve,amikor 18 voltam ha jól emlékszem még nem volt a tvben mindenféle korhatáros karika,meg internet sem,cigit meg piát bárki vehetett akárhány évesen.

sokszor a gyereket küldték le venni sört meg cigit.

2013. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!