Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki 24 évesen átmenni...

Nagyon ciki 24 évesen átmenni nappali tagozatra?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan munkát, ami mellett tudnék tanulni (kereskedelem mellett képtelenség), viszont hiányzik a mindennapi rutin és nappalisként dolgozni is tudnék. Nagyon ciki lenne ennyi idősen? Nagyon hiányzik, hogy emberek között legyek, mert utálom ezt az elzárt életmódot.

2013. dec. 26. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? Normál esetben a diák ha nem bukott akkor 24 éves korára befejezi az 5 éves egyetemet. Most gondolj bele, hogy hányan csúsznak mert nem tudják teljesíteni a vizsgákat. Vagy van olyan aki abbahagy egy szakot és átmegy egy másikra. Sok 25 éves feletti van még nappali tagozaton. Nekem volt egy 35 éves csoporttársam is egyáltlaán nem cviki!
2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Hajrá, csináld!
2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi ez biztató:) Nagyon erősen gondolkozok rajta, hogy ez legyen. A következő félévben nagy valószínű, hogy nem fog összejönni, de utána biztos. Amúgy nekem is volt anno egy 30 és egy 45 éves csoporttársam.
2013. dec. 26. 21:08
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg egy 26 éves is, aki 16-nak nézett ki elsőre és mi olyan 20-21 évesek voltunk. De az nem vészes, biztos így fogok kinézni én is a többi nappalis között:D
2013. dec. 26. 21:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Én majd most szeptemberben megyek egyetemre és már majdnem 23 leszek. Eddig én is azt hittem, hogy ciki meg hogy fogok kinézni a sok 18-19 éves lányok között?

22/L

2013. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia "kolléga" (vagy "kollegina")! :)


Ha van rá módod nyugodtan - ugye nappali mellett azért kevesebbet lehet dolgozni, de ha van pl. a családod aki támogatna ha szükséges, akkor semmi akadálya.


Én 3 műszakban dolgozom heti 5 napot, mellette próbálok diplomát szerezni (műszaki terület a meló és a tanulmányok is) - nem egyszerű, de nem lehetetlen. Nekem is a szociális kapcsolataim látják kárát, dehát mit lehet tenni? :)

2013. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond, én 22 vagyok, évfolyamtársam 28 harmadévesként.
2013. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, de munka mellett sem lehetetlen tanulni. Persze akarni kell, és sok lemondással jár.
2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

32 éves leszek

Jövőre végzek nappalin

nem ciki

2013. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8 Ha lenne olyan munka, ami mellett lehet. Mert ha a suli miatt foglaltak a szombatok, akkor pl kereskedelem kilőve, pedig oda a legesélyesebb bejutni.
2013. dec. 26. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!