Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kérjek? kérlekszépen a...

Mit kérjek? kérlekszépen a buta kommenteket tartsátok meg magatoknak, de megnyertem egy alkut egy 24 éves fiuval szemben, így én kérhetek valamit, de nem tudom hogy mit, pedig nem hagyom ki

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az alku tárgya? Amúgy szerintem a nagy kérést már elszalasztottad, az alku megnyerése előtt kellett volna lefixálni, hogy te most iPodot, iPad-et, okostelefont és hasonló nagyértékű dolgot kérsz annak fejébe, ha te nyersz...


Szóval maradnék 1 tábla csokiban, egy zacskó cukorban, egy doboz sörben...

2013. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj egy éjszakát kettesben egy luxushotelben extrákkal... csak ti ketten xD
2013. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
második válaszolo vmi reálisabbat :D
2013. dec. 29. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Wow bárcsak én nyertem volna :D


Szóval.. te egy hasonló korú lány vagy, akinek tetszik a fiú?


Egyébként mi volt a fogadás tárgya?

2013. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem tetszik a fiú,és 17 éves vagyok :)

csak jóba vagyunk,a fogadás tárgya egy kérés volt bármit kérhetek tőle amit csak akarok,de nem tudok mit

2013. dec. 29. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérj egy nagy szívességet, amit majd egyszer... kell végrehajtson, amikor szükséges lesz a segítsége. Ez egy kicsit kicsavart, de így bebiztosítod magad magadnak a későbbiekre...
2013. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt nem teljesen értem
2013. dec. 29. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm. Kár érte. De egyébként szerintem igaza van az utolsó válaszolónak abban, hogy nem konkrét dolgot kellene tôle kérned, hanem egy szívességet.


Lehet, hogy majd egyszer a jövôben szükséged lesz majd valamire (vagy valakire) akinek a megszerzésében ô tudna segíteni.


Pl. Ha éppen nincs hova menned éjszaka, akkor elmennél hozzá alduni, mert ezt kérned tôle.

2013. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!