Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most meghalnál mik lennének...

Ha most meghalnál mik lennének az utolsó szavaid? Kihez lennének? Miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Senkinek nem mondanék semmit, mindenki tudja hogyan állok hozzá.
2013. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha most rögtön meghalnék gondolom ahhoz lennének aki éppen a közelben van..
2013. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az exem anyjának mondanám hogy bocsásson meg nekem és tudja meg!! Hogy sosem utáltam és a fiának azt hogy szeretem és soha nem szerettem mást csak Őt! :'(
2013. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

egy regényben volt, hogy egy haldokló a körülötte álló síróknak mondta: de hát higgyétek el, hogy elég volt... elég volt ennyi az életből.. így jó...

Megérintett - talán ezt mondanám, hogy el tudjanak engedni az utamra és ne bánkódjanak.

2013. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ha most rögtön meghalnék, akkor az, hogy "úristen mekkora egy ostoba kérdés már megint... nyekk"
2013. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

# 5


XD

2013. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A családomhoz az, hogy szeretem őket elég egyértelmű indokból, az osztályomhoz az, hogy "Olyan nehéz toleránsnak lenni?" gondolom ez is sokat elárul, az egyetlen barátomnak az, hogy "Kitartás", mert eddig velem szenvedte végig az iskolatársaink borzalmait.
2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Passiflora ***** válasza:

Valószínűleg próbálnék valami vígasztalót mondani a családtagjaimnak, mert sokkal szomorúbbak lennének, mint én, és nekik lenne sokkal nehezebb.


Esetleg megkérdezném, hogy kinek mit üzennek "odaát". :-)

2013. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha most meghalnék ak
2013. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem az,-hogy most rögtön nem alkalmas a dolog,mert nem a gyiken írogatva egy ismeretlennek "okosságokat"-mint utolsó szavak szeretném bevégezni.Amúgy gondolom a családomnak,gyerekeimnek mondanék instrukciókat,hogyan folytassák nélkülem.De magamat ismerve még 70-80 évesen is alkudni" fogok a kaszással,hogy még hagyjon nekem pár órát-napot-hetet:)- Amúgy fura egy kérdés.
2013. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!