Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik az emberek...

Bann Shift Dell kérdése:

Miért nem szeretik az emberek többsége a metalt, rockot, punkot illetve a zenéket amik hangszerrel készűlnek?

Figyelt kérdés
Miért mennek ma a fiatalok tommorow landre WOODSTOCK ill. WACKEN helyett? Minden buliban miért gépzene megy a 80as, 90es disco, party rock, metal, blues, grunge, soul helyett?

2013. dec. 30. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem ezek a divatzenék. Ennyi, ilyen egyszerű.
2013. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én sem értem. Nincs jobb a metálnál.
2013. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom felfogni hogy vátozhat meg egy ember zenei ízlése a trend miatt...
2013. dec. 30. 11:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Régebben sem ezek voltak azok a zenék, amiket az emberek többsége hallgatott. Ma is korábban is ez rétegzene.
2013. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a gépes zenét,de ha ők ezt szeretik,akkor egészségükre.más az ízlésünk..én a hardcoret szeretem.
2013. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4/6 jólvan de a régebbi divat zenét értékelem mert nem gépekkel szétk.rt és hangszer van benne(amit hiányolok mai trendből)
2013. dec. 30. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Igazából én se fogom fel, hogy mit szeretnek a technon. Ilyen zenét bárki tud csinálni, annyira egyszerű, üres és érzelemmentes. Vagyis egy nagy rakás sz@r.
2013. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos hogy nem szeretnék az alteros zenét csak az emberek nagy része stílustalan. Ha a metál folyna a csapból és bye alex azt mondaná, hogy ez a menő akkor minden kis hülyegyerek kijönne a discóbol és a Metallicát éltetné.
2013. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehurrogni másokat, mert nem azt hallgatják, amit én, igen ostoba dolog.

A közízlés legtöbbször más, mint az egyéni és ezt jó volna tiszteletben tartani. Mindenki olyan zenét hallgasson, amitől nem vérzik a füle, az "ízlések és pofonok" elv alapján. Ne erőszakold rá másokra a saját ízlésed.


Különben is, minek akarod, hogy a punk, rock avagy metál divatzene legyen? Erős hasonlattal élve, ami "avantgard" sosem lesz trendi.

Mindennek megvan a maga szépsége. A rock-punk-metálra nem lehet Táncolni, maximum pogózni. És ez, öregem, egy házibuliban igencsak nemkívánatos.


És mindezt mondom úgy, hogy a Te táborodat gazdagítom zeneműfajilag.

2013. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen hangszerelt zenékhez kellő intelligencia is szükségeltetik.. Lásd az ötös válaszolón...
2013. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!