Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik az emberek...

Bann Shift Dell kérdése:

Miért nem szeretik az emberek többsége a metalt, rockot, punkot illetve a zenéket amik hangszerrel készűlnek?

Figyelt kérdés
Miért mennek ma a fiatalok tommorow landre WOODSTOCK ill. WACKEN helyett? Minden buliban miért gépzene megy a 80as, 90es disco, party rock, metal, blues, grunge, soul helyett?

2013. dec. 30. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de egyébként nekem pont mindegy ki mit hallgat, örülök neki, hogy nem mindenki azt hallgatja amit én, és ez ettől szép, hogy mindenki más
2013. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

Az üzenet küldője: pb12

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:29

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért nem szeretik az emberek többsége a metalt, rockot, punkot illetve a zenéket amik hangszerrel készűlnek?

"Az ilyen hangszerelt zenékhez kellő intelligencia is szükségeltetik.. Lásd az ötös válaszolón..."

Az üzenet szövege: ka_d be te a f:szom,inteligens b.:zi!



Erről van szó :D

2013. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért, mert nem tetszik. Nem tudom megmondani, miért, de én a house irányzathoz vonzódok, és ez ilyen egyszerű. Ti sem tudtok sosem mással érvelni, csak azzal, hogy a tiéteket hangszerrel játszák. Tudod, ha akarom, a számítógépemet hangszerré változtatom, s míg neked marad a dob és gitár kombó, addig én egy programmal, egy zenében akár 10-12 hangszert is megszólaltatok. A hangokat olyan kifinomulttá tudom varázsolni, hogy az simogatja az ember fülét, dobhártyáját.

Persze, te ezt nem tartod zenének, de megsúgom, hogy zenének nevezzük azt, mikor a hangok harmonizálnak egymással. Márpedig a divatzenék többsége harmonikus, nemde?

Én nem szeretem a divatzenét, a house egy elég eldugott szegmenséhez áll közel a szívem. Neked meg a metalhoz, rockhoz, punkhoz. El kell fogadni, és nem cseszegetni a másikat. :)


Nem mellesleg, ez egy olyan kérdés, hogy neked miért a kék tetszik, miért nem a piros? Meg tudod válaszolni?

A kérdés költői, mert nem tudod rá a választ. Az tetszik, és kész. Pont.


:)

2013. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nekem végülis midegy hogy rock, metál, vagy gépzene. Én csak azt utálom ha (mint nem kevés dubstep esetében is) abszulút semmi elvezhető zeneiség nem jellemző a számokra. A különbség csupán az hogy egyes, magukat állati „gépzenésznek” tartó gyerek semmi másra nem képes minthogy idegtépő zajt produkál 90% basszussal.
2013. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Így van ez az öltözködési trendnél is.nyáron,hogy oda voltak a tüdőnadrágért régen meg még amiatt nevették ki a szomszédasszonyt,mert a melléig fölhúzta a nadrágját.
2013. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És mi van az olyanokkal, akik az elektronikus zenét és a metált is szeretik, mint pl. én? :D


Nem mellesleg hamár itt tartunk van olyan is hogy NU Metal. Utána lehet nézni, hogy milyen.

2017. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!