Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzéseket váltanak ki...

Milyen érzéseket váltanak ki belőletek ezek a nevek: Viktória, Kinga, Petra, Virág?

Figyelt kérdés

Illetve azt is írhatjátok, hogy

- Milyen személyiség jut eszetekbe ezekről a nevekről?

- Melyik a legszebb név szerintetek?

- Hogy állítanátok őket fel sorrendben? ("legjobbtól"-"legrosszabbig")


És légyszíves ne sértődjetek meg és ne kezdjetek vitába, hogy x nevű emberrel y nevű rossz véleményt írt és az x-nek pedig az a neve. :D


Én is leírom a véleményem:

Viktória: olyan nyugis név, jó a csengése. De viszont ilyen boldogtalan lány jut róla eszembe. :( Szóval ez negatív-pozitív érzéseket egyaránt kivált.

Vidám lány jut eszembe róla, aki sokszor szomorú. :(

Kinga: Határozott lányt tudok elképzelni ezzel a névvel. :) Olyan királyi, bátor érzéseket közvetít. :)

Petra: Vidám lány. :) A névről a nevetés, harmónia, tenger jut eszembe. :)

Virág: Napfényt és szeretetet sugároz. :) A névről kissé akaratos, de aranyos, mosolygós lányt tudok elképzelni.


A legszebb névnek a Kingát és a Petrát tartom. Nem tudok közülük választani. :)


A sorrendem pedig így néz ki: Kinga vagy Petra, Viktória, Virág. :)



2013. dec. 30. 21:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem a Petra nem igazán tetszik, úgyhogy az én sorrenedem nagyjából: Kinga/Viktória, Virág, Petra
2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Viki, Kinga, Virág. A negyediket pedig leírni sem fogom, a lehető legroszabb név a világon.
2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem olyan kényeztető hatása van az összes névnek. Ha közülük kellene választani akkor a Kinga. Most komolyan ki ad valakinek Viktória nevet? Viki. Mint egy fiúnak. Virág egy növény jut róla eszembe. Petra nekem nem tetszik annyira, de nem rossz. Beteg a Kinga szebb. Nemesebb és nem annyira elterjedt név. Különleges.
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jaj az kényeskedő. Nem tudom miért írtam kényeztetőt. Szóval kényeskedő hatású
2013. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jót érzek.
2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viktória: ezt a nevet nem szeretem, a hangzása sem tetszik, a jelentésével meg olyan öntelt hatást kelt. :D

Kinga: szintén nem tetszik, eddig csak buta embereket sikerült megismernem ezzel a névvel.

Virág: bolondos, aranyos. Kislányos? Szép név.

Petra: a kedvencem innen, erős személyiséget képzelek hozzá, kedves, de kicsit heves természet, ki tud állni magáért.


A sorrendem az, amilyen sorrendben jellemeztem őket, legrosszabbtól a legjobb felé.

2014. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!