Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik tetszik? Anna, Hanna,...

Melyik tetszik? Anna, Hanna, Ildikó, Kinga, Viktória? Teljesen átlagos vezetéknév mellé, Z-re végződik,2 szótagú. Ha van kedvetek, érdekel. Már van egy kislányunk, neki nem volt ennyire nehéz a választás. :-)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem egy kétszótagú vezetéknév mellé jól állna egy 3-4 szótagú keresztnév. Veronikához mit szóltok?
2011. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az Ildikót leszámítva mindegyik tetszik, de legjobban az Anna és Viktória.

Az én lányomat is Vikinek hívják :)

Bár, ha ismerném a vezetéknevet, lehet, h könnyebb lenne eldönteni, melyikkel hangzik jobban :)

2011. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 kisnita ***** válasza:

Nekem a Viktória tetszik a legjobban. Úgy volt, hogy ha a következő lány lesz akkor Viktória lesz, de az egyik ismerősöm kislányát is Viktóriának hívják ráadásul ugyan az a vezeték neve is mint a páromé pedig nem rokonok ezért nem akarjuk ezt a nevet adni. Nekem nagyon tetszik még a Barbara, a Brigitta és a Linda is, a páromnak csak a Csilla meg a Linda tetszik úgyhogy eddig ott tartunk, hogy Linda lesz a kislányunk ha lesz :)

A felsoroltak közül az Anna és a Hanna is tetszik, de nem tudom egy rövid vezetéknévhez ilyen rövid nevek hogy passzolnának. Lehet valami hosszabbat választanék.

2011. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál...

Nekem a 2 szótagúak tetszenek. Apának bejönne az ötleted.. :-), Neki viszont csak a "HAGYOMÁNYOS" nevek szimpatikusak. Tehát ilyen Gréta, Gerda, Frida szóba sem jöhet nála. Jelenleg a felsoroltakig szűkítettük a kört, de áll a project.. Ezért érdekelnének a Ti véleményeitek...

2011. jan. 17. 10:10
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocs, ez még az elsőnek ment...:-)

Hát annyira nem rövid, mert pl. a Kovács is 2 szótagból áll, s ahhoz szerintem ezek passzolnak. Ha Nagy lenne a családnevünk, biztos rövid lenne.. Megbeszélem a férjemmel du., hogy kiírhatom- e nevet.. Addig még legyszi írjatok, s köszi az eddigieket!

2011. jan. 17. 10:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Mind szép, de a Kingával és Ildikóval van esély, hogy ő lesz egyedül az osztályban, a többi elég divatos most.
2011. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam egyértelműen Hanna. Mi van akkor ha van 2 sz osztályban? Attól még az én gyerekem marad, ez olyan marhaság.
2011. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű HANNA!!! :) (gyönyörű)
2011. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát bevallom, nálam is a Hanna, meg a Kinga a nyerő, Apa eddig Anna párti volt, de tegnap úgy volt, dűlőre jutunk, aztán megint itt állunk... Szerintetek egyébként hogy lehet kompromisszumot kötni?

Mert olyan nehéz elképzelni, hogy ami eddig nem tetszett, az hirtelen tetszeni fog.. Természetesen ezt az Ő oldaláról is értem...

2011. jan. 17. 11:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem az Anna és a Hanna is tetszik.

Az Ildikó és a Kinga tőlem nagyon távol áll.

Pont most volt a Kismama újságban, hogy a kislányt Hanna Annának hívják.:)

2011. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!