Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan/milyen eszközökkel...

Hogyan/milyen eszközökkel védekezzünk a cigánytámadások ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ismerős sok embernek(köztük nekem is), az a félelem, amikor a hátad mögül kiugrik egy cigány, késsel persze, de nehogy már egyedül... Egyik alkalommal két, nálam nagyobb(idősebb) cigány először csak üzletelni akart.Benyúlt a pulcsija zsebébe, és előhúzott két marok tablettaszerűséget. Nyilván nem fogadtam el. Erre megpróbáltam elmenni, de lekapott a kerékpárról, és m ondta, hogy pakoljak ki. Nem tettem, erre ketten el kezdtek rugdosni a földön. Gondoltam a gázsprayre, de nem tudom, hogy elég hatékony-e. Nem tesz akkora kárt mint egy kés, de azt is szeretnék.

#támadás #roma #cigánytámadás
2013. dec. 31. 10:02
1 2
 1/13 intrepid ***** válasza:
83%
Gázpisztoly hatékony, de az a baj vele, hogy hurcolod hónapokon át, és nincsen szükség rá, otthon hagyod, akkor meg kellene.
2013. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Vigyél egy jó nagy fűszertartót piro csilivel.És az erősebb,mint a a gázspray. Csak rá kell szórnod a szemére vagy bekenni..
2013. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg legálisan a legjobb eszköz a gázpisztoly.Kérsz rá engedélyt és ennyi.Lehetőleg a legkisebb súlyú forgótárast vedd meg, ha dögnehéz, úgysem hordod magaddal majd.

Gyors ,olcsó megoldás a gázspray. Csak nem kell megvárni hogy már üssenek, ha odajön a cigány ,a tipikus rablás késelés előtti szövegével :hogy hányóra ,adjegycigit úgy teszel mintha a cigit keresnéd és már fújod is le,aztán futás.

2013. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
96%
Hordok magamnál egy olasz honban vásárolt rugós kést borotva éles és kb.10 centis a pengéje. Feltett szándékom hogy ha azzal sikerül megkaristolnom elgondolkozik majd. Amennyiben ügy kerekedik belőle azt is vállalom hiszen nem én megyek hozzá különböző trükkökkel.
2013. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
80%
Legyen nálad mindig egy vödör víz és szappan.(tuti beválik):)))
2013. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Swine Scorpion ***** válasza:
74%
A legbiztosabb módok: 1.: Tank (sajnos kizárva) 2.: Sose légy egyedül olyan környéken 3.: Gázpisztoly 4.: Gázspray 5.:Kés (ezt könnyen elvehetik) 6.: Skinheadek
2014. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok könyörtelenségére egy átlag magyar nincs felkészülve. ezek már gyerekkorukban verekednek egymással, kigyurják magukat, készülnek arra, ami lesz belőlük. Náluk a fizikai erő szüli a tiszteletet. Akit le tudnak győzni azt könyörtelenül megtörik, azt tisztelik, aki erősebb náluk.
2014. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
petárda :D vagy állits simán vmi bicskét a lábába had szenvedjen a r*hadék..
2014. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
*bicskát
2014. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Először is, bár tudom, hogy ezért le leszek pontozva: Ne a cigány támadások (szóközzel) ellen akarjál védekezni, hanem bármilyen támadások ellen! A szkinhed'ek sem jobbak, velem tavaly azok kötekedtek annak ellenére, hogy úgy nézek ki mint egy náci (Nagyon szőke haj, világoskék szem, stb.).... Számtalanszor leírom, hogy ne egy adott népcsoportot, fajt utáljatok. Ha már annyira utálni kell valakit utálj individuumokat! Utáld a politikust aki visszaélt a hatalmával, utáld a tolvajt, utáld a pedofilt, utáld a megerőszakolót, utáld a gyilkost! De semmiképpen se olyan EMBERI fajcsoportokat amilyennek te is születhettél volna. Erről ennyit :)


Másodszor! Én nem ajánlanám a gázpisztolyt, egyrészt mert gondolom nem akarsz gyilkos lenni (és bár ezzel nem könnyű ölni, de lehet), másrészt mert igaz, hogy nem engedélyhez kötött, de 18 éven felülinek kell lenned ilyen fegyó törvényes tartásához, s az írásodból nekem az jön, hogy te még fiatal korú vagy ("nálam nagyobb(idősebb)") :) Harmadszor én úgy tudom ezek eléggé drága dolgok.... Én azt mondom szerezz be egy egyszerű gázspray-t, vagy elektromos sokkolót! Egyébként az ilyenek ellen a legjobb fegyver a bátorság. Ha egyszerűen kihúzod magad és a szemükbe nézel valószínűleg megijednek, nem vicc tapasztalat, még ha kisebb és gyengébb is vagy náluk elfognak menni.... Ezek csak az olyanokat bántják akiken látszik, hogy félnek. A legtöbb kötekedőt nagyon könnyű fából faragták :) De azért a legjobb módszer még mindig az, ha elmész valami küzdő sportot tanulni, én is ezt tettem, és nem csak megtudom magam védeni, de még egészséges is vagyok :)

Amúgy kérdező nincs túl nagy fantáziád ;) Még számtalan lehetőség van pl. kutya, stb.

20/F

2014. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!