Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iskolában, osztályon belül...

Iskolában, osztályon belül lévő atrocitás ellen?

Figyelt kérdés

Nos középiskoláról van szó, eddig annyira nem is volt úgy semmi baj, viszont mostanában eléggé elkezdett kikezdeni velem 1-2 ember tehát órán tegyük fel ami nekem eléggé megalázó, hogy előtte ülök pl és nyakon csap úgy.. aztán a másik emberke még bíztatja is.. a tanár semmit se tesz persze, reagálni is fáradt voltam akkor rá úgyhogy csak odaordibáltam.. aztán csak tovább csinálta.. hát én komolyan már olyan dolog is megfordult a fejemben, hogy leszarom az egészet felállok és a széket felkapom és jó párszor belevágom a fejébe.. igen persze gondolni lehet ilyet, de nem csak magam miatt hanem a szüleim miatt sem tettem volna ilyet..de már nem bírom idegekkel, ha még párszor ilyen lesz akkor valószínű, hogy valami történni fog, nem szoktam hagyni magam, csak egy 190cm 130kg román származású emberkéről van szó én meg vagyok kemény 70kg viszonylag vékony testalkatú..

Szerintetek mit csináljak? A tanár se ér semmit, egyik sem..még csak rá se szól ha akármit csinál sem. Viszont ha én meg rámegyek lehet hogy nem sok esélyem lenne, meg hát akkor úgy nézne ki a helyzet, hogy én jönnék ki rosszabbul több szempontból is.

Vélemény,válasz,segítségeket várok. Köszönöm.


2013. okt. 11. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha visszakiabálsz neki akkor tovább fogja csinálni met tetszik, hogy hergelhet. Nevess egyet rajta és próbálj te is visszacsapni, de ne indulatból hanem csak poénból. Mi pl. a barátaimmal folyton egymás tarkóját vagdostuk "KRÁCSG*CI" felkiáltással és semmi sértődés nem lett belőle még akkor sem amikor már alig tudtam mozdítani a fejem, mert csak hülyéskedtünk.
2013. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó a csapkodós dolgot lehet nem kellett volna elmondanom, most el tudom képzelni mennyire tartasz értelmes embernek :D
2013. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha az egyén nem figyel akkor mutasd a tömegnek, ha van iskola rádió a sulitokban és van rajta heti 1 alkalommal rendszeres adás egyéb amit mind az összes ezer diák tanár hall akkor menj a felelőshöz és nyílvánosan alázd meg azt a srácot aki bánt. MOnd be a rádióba hogy ez egy olyan ember aki terrorban tartja az iskola diákjait és senki nem tesz ellene semmit mert nem mernek. Ez psychológia :D nyílvános megaláztatás után a rác megfogja huzni magát és mivel mindenkit felelősségre vontál ezzel a kijelentéssel tanárt diákot akkor talán jobban odafognak figyelni az ilyenre és közös megegyezéssel az igazgató kirakja a srác szűrét. Az erőszak nem mindig megoldás.
2013. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:d értem persze hülyeségből oké csináltam olyat én is, de én alapból utálom ezt az emberkét, nemhogymég csapkodjam a nyakát, de próbáltam már nevetni rajta meg egyéb.. nem jött be, mivel 1-2 emberke nevetni próbál rajta és ez bíztatja őt.. mikor hátrafordultam már majdnem hogy tényleg nekimentem akkor állt le.. de persze másnap ujra
2013. okt. 11. 22:02
 5/12 A kérdező kommentje:

Nitta13 van iskolarádió, de még a zenét se hallani olyan tré a minősége. Hát ez, hogy most én elkezdenék róla így beszélni nemcsak az egész osztálytársaim, hanem még meglehet, hogy a tanárok is kinevetnének, sőt ezt az egészet meg sem engednek, hogy rádióba ilyet mondjak.

A gyerek órán is folyamatosan kiabál be a tanárnak, egyáltalán nem vicces dolgokat majd 1-2 ember nevet rajta kifejezettem "ERŐLTETETT" nevetéssel. Folyton hangoztatja, hogy ő így meg úgy "be volt baszva" és akkor ennyire keménynek érzi magát.

2013. okt. 11. 22:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja igen és azt elfelejtttem írni, hogy beszélgettem vele, mikor nemvolt ott a "baráti társasága(1-2fő)" akkor normális.. de mikor azok veszik körül vége.
2013. okt. 11. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

első, amit írsz az nagyon vicces meg minden csak a különbség az, hogy ti haverok vagytok, ők meg nem

#3-nak meg: ezt ugye te se gondolod komolyan?? :DD


én azt javasolnám, hogy kérd meg a tanárt hogy átülhess valahova máshova

2013. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a haveri társasága nélkül normálisan el tud veled beszélgetni, de a haverjai előtt b*sztat, akkor igen is, emelt hangon, úgy, hogy mindenki hallja, kérdezd meg tőle, hogy: Csak a hülye haverjaid társaságában vagy ekkora tahó, te paraszt? Ha egyedül vagy normális is tudsz lenni, de ha megjelenik valamelyik degenerált fejű bucka patkány társad, már te is nagy pofájú bunkó leszel?

Lehet, hogy ez után már egy életre ellenségek lesztek, de én egy ilyen emberrel nem is barátkozok. Ha meg emiatt képes nekem jönni, akkor nincs mit veszteni, durr egy fikást levágni neki. Én akkor se hagynám megszégyeníteni magam, ha a kedves ellen illető kétszer akkora, mint én. Annál azért büszkébb vagyok. a Helyedben ezt tenném.

2013. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. ülj át másik helyre, ha nem engedik akkor közöld a tanárral, hogy te már pedig át fogsz ülni másik helyre, mert zavar a tanulásban (fontos, hogy a tanulásban, mert ez mindig jó pont).

2. ne röhögj, meg vágj vissza minden alkalommal, csak ülj higgadtan, csendesen szúrós szemmel figyelve. Mivel nem reagálsz semmit tovább fogja folytatni a haverok biztatják a nagyobb csapkodásokra, na ekkor kell karokat széttárva (hogy nagyobbnak tűnj) felugrani a helyedről hirtelen és mély hangon, erélyesen és lehetőleg megfélemlítően hangosan kioktatni. Ezt párszor váratlanul megcsinálod, jól összeszidod akkor legalább félni fog talán egy kicsit tőled.

3. építsd ki a saját baráti körödet, ahova visszahúzódhatsz, vagy támogatókat találhatsz a szócsatákhoz.

4. súlyosabb esetben az igazgatóhoz belibegsz egy szünetben és elregéled neki a sztorit, de persze ekkor már a szüleidet is be kell avatni a dologba.

Ennyit tudtam segíteni.

2013. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Engem a 4 év alatt végig piszkáltak, de én tűrtem szépen csendben és igyekeztem nem foglalkozni vele. Viszont egy ismerősöm (fiú) egyszer megunta, hogy órán csapkodják meg piszkálják, és hirtelen hátrafordulva akkorát behúzott a srácnak (előtte sose ütött meg senkit), hogy annak kiesett három foga. Pereskedés lett a vége, talán már lezárult az ügy, nem tudom pontosan. Nyilván ez se jó megoldás. Őszintén szólva én még a mai napig nem jöttem rá mi lett volna a jó. 25/L
2013. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!