Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Világbéke, vagy életetek végégig elegendő pénzmennyiség?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 14:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
végéig*
2013. dec. 31. 14:15
 2/15 anonim ***** válasza:
Életem végéig elegendő pénzmennyiség, amiből kivásárolnám a világbékét is.
2013. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Pénz. A világbéke unalmas és megvalósíthatatlan.
2013. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
A világbéke úgyse jönne össze,ezért a pénzt.
2013. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pénz. Abból megteremtem magam körül a békét és kész.
2013. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Pénz. Ahhoz, hogy világbéke legyen rengeteg embernek meg kellene halnia.
2013. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Önző dolognak tűnik de inkább a pénzt választanám. Ha a világbékére voksolnék akkor 1 évig talán béke lenne a világban, de aztán felszínre törnének az ilyen-olyan ellentétek és újból megindulnának a háborúk és az acsarkodás. Mert sajnos ilyen az emberi jellem.

Szóval legyek én gazdag aztán a f**zfejek irtsák egymást ahogy tudják.

2013. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

A világbéke nem tesz jót az elnépesedés elkerülésének!

Akkor jönne a drasztikus születésszabályozás a népesség visszaszorítása érdekében, stb...

Mindehhez ráadásul még pénzem se lenne...


Naná, hogy a pénzt kérem!

2013. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Világbékét, egyértelmű! Most egy fiktív csodatévő tündérmeséről beszélünk. A világbéke csak az emberek alaptermészetének egy csettintésre való megváltoztatásával érhető el, nem azzal hogy hirtelen eltűnne az összes fegyver. Ez magával hozná azt is hogy nem lenne több acsarkodás, kapzsiság, gonoszság ,agresszió, irigykedés . Mindenki jóban lenne mindenkivel ,toleránsak lennének és az élni és élni hagyni elvet követnék.

Akkor meg nem kellene annyi pénz sem, a kevesebből is jól és békében el lehetne éldegélni.

2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket se, ha a világbékét választanám honnan tudjam, hogy holnap nem-e lesz vége? Ha a pénzt akkor meg honnan tudom, hogy nem halok meg-e holnap? Mert ha meghalok akkor most elég az életem végéig a pénzmenyiség. Vagy is mindkettő felesleges.
2013. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!