Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan nők, akik...

Miért vannak olyan nők, akik szeretnek ilyen feltűnően öltözködni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azt fogjátok válaszolni, hogy ez az ő dolguk, és, hogy ők jól érzik így magukat. De én szeretnék értelmest választ hallani.


Azokra a lányokra, nőkre gondoltam, akik kirakják a mellüket, vagy nagyon rövid szoknyát hordanak, hogy kilátszik a bugyijuk. Nemcsak nyáron öltözködnek így. Télen láttam olyan lányokat, akik miniszoknyát viseltek. Volt rajtuk ugyan harisnya, de ez nem nyújt elég védelmet a felfázás ellen.


Sokszor hallom, hogy vannak, akik nem tartják helyesnek az ilyenfajta öltözködést, mert ez nagyon felkelti a pasik figyelmét és k**vának nézik őket. Voltak olyan műsorok, ahol a nők kirakták a mellüket és sokan kiakadtak ezen. Ők meg azzal védekeznek, hogy a stúdióban rájuk erőszakolták, hogy így öltözködjenek (a nézettség növelése miatt). Mint pl. a meteorológusnő esete. Télen, mint leírtam, könnyen felfázhatnak. Barátnőmnek a barátnője így járt. Azóta leszokott arról, hogy így öltözködjön a hidegben.


Ti mit gondoltok erről?



2013. dec. 31. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy megnézzék őket hogy milyen jó nők..
2013. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
mert büszkek a testükre,es ami szep,azt meg is kell mutatni.
2013. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Tény, hogy a kur váknak szokásuk villatnani meg combot, csöcsöt kirakni, de a fent leírt nők nem igazi kur vák. Viszont az is tény, hogy míg a kur váknak az a dolguk, hogy a több kuncsaft érdekében felkeltsék a férfiak érdeklődését, a hiányosabb öltözetű, "átlagos" lányok, nők rosszabbak, mint a kur vák, mert csak kelletik magukat, és a férfiakat kielégítetlen kangörcs fogja el.

Engem a hideg ráz, amikor egy nagy, formátlan női se gg hinbálódzik előttem az utcán, fél milis cicanadrágban...

2013. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ebbol 2 fajta van. Van amelyik megakar felelni annak a "noidealnak" amit az ostoba media probal belenk nevelnies van az amelyik olcso, és egyszeruen nem bir a verevel, ha nem mutogathatja, kelletheti magat....hogy melyik, melyik nos......
2013. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de sok is az irigy csufsag :DDD
2013. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!