Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fiú, össze tőrte a szíveme...

Egy fiú, össze tőrte a szívemet! De én még mindig szeretem, micsináljak?!

Figyelt kérdés
Nagyon ki voltam borúlva!annyira hogy egy kicsit vágtam is magam,mivel egy barátnőmtől kaptam az infót hogy barátnője van,rá adásul egy szőke p*csa!!! :"( dühös voltam..és a barátnőm aki nagyon jó barátja annak akibe szerelmes vagyok,mondta hogy ő rá simán hallgatna és mondta hogy szét szedi őket!!!de az már nem ugyan olyan...micsináljak?!!!!hagyjam?vagy ne?teljesen padlón vagyok,hogyan álljak fel?!!hogy szedjem össze magam?ja,és jó lenne ha normális válaszokat küldenétek!!!léccives
2013. dec. 31. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy
2013. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Bulizzál,érezd jól magad, hisz szilveszer van!Talán még új párt is találsz!
2013. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ahogy kiveszem a szavaidból jártatok evvel a fiúval.Egy ilyen srác meg se érdemel ha simán dob egy hercegnő miatt.Szerintem ha teszel valamit akkor te tedd és ne a barátnőd.Én a helyedbe tönkre tenném a kapcsolatukat.Megérdemli.Nem érdemes az ereidet felvágnod.Mutasd meg neki hogy mennyire nem érdekel de ott üsd meg ahol a legjobban fáj neki(lelkileg).Álj fel legalább a látszatára.Egy fiú nem a világ vége.Mondogasd magadba hogy van élet nélküle is.

Sok sikert :)

2013. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 komizó:"hát te hülye vagy!". Lehet hogy vak vagy...de ha valami nem tetszik ba**meg,akkor ne írj választ!

2 komizó:köszi a választ lehet,hogy igazad van! :)

2013. dec. 31. 20:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondogatni fogom.... :DDD Amugy nem jártunk!Csak egy suliba járunk és ïgy sokat látom,meg ugye ott van a facebook :) köszi a választ!tényleg ideje már fel állnom!!! ;)
2013. dec. 31. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyöngyvirág! Elmúltál már 18?


Ezek ilyen diákszerelmek, nagyon kis százalékban szólnak egész életre. Hogy állj fel? Fiatal vagy, fogod aztán felugrasz - ha akarod két hét múlva már lehet másik barátod.


Ennyi, nem kell túldramatizálni.

2013. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja bocs csak ahogy írtál úgy vettem ki
2013. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Totál igazad van!igen,nem múltam el még kicsit sem 18 éves! ;) igazából ez a fiú volt az első szerelmem!tényleg kicsit túl drámáztam...csak azért egy kicsit fájt...de most már össze szedem magam köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 31. 20:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Amugy ne röhögjetek ki...de én nekem ő volt az első igzi szerelmem azthiszem....és ő 7-kes volt én meg 5... :DDD
2013. dec. 31. 20:53
 10/15 A kérdező kommentje:
Párdon!!! *igazi
2013. dec. 31. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!