Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiköltöztünk Bécsbe új sulim...

Kiköltöztünk Bécsbe új sulim lett mindenki szekált . Aztán negyed év után anyu bement és megbeszélték de azóta is szekálnak. Micsináljak? PLS már meghalnék

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek masik sulit ahova atvesznek. A megbeszeles nem segitett, ha nem akarsz tovabb szenvedni,keressetek olyat ahol normalisabb a kozosseg.
2013. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és ha ott se lesz? :(
2013. dec. 24. 23:16
 3/14 anonim válasza:
100%
Mi a baj? Hogyan szekálnak, mit értesz szekálás alatt? Beszéled a nyelvüket? BArátkozol?
2013. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Es ha nem? A biztos sz......rt hagynad ott. Azert nem kar. Az enyemek is most uj suliban kezdtek kulfoldon, megmondtam hogy amelyiknek nem tetszik, keresunk masikat. Az elozot is kedveltek, csak onnan elkoltoztunk,kicsit feltek is, hogy uj kozosseg, de itt sokkal jobb is mint a masik helyen. Ne felj a valtozastol, mert lehet, hogy jobban jarsz.
2013. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
barátkozom és tanulom a nyelvet állandóan dobálnak sugdoloznak sorolhatnám...pedig nincs mit rajtam...nem vagyok egoista de azért nem vagyok csnya se vékony jól öltözködöm...szal nemtom mért.:|
2013. dec. 24. 23:28
 6/14 A kérdező kommentje:
és ezt az összes lány legalább7-8
2013. dec. 24. 23:28
 7/14 anonim válasza:
100%
Mi van a srácokkal? Miért nem kérdezed meg a lányokat, hogy mi bajuk van?
2013. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik majom sem eri meg, hogy idegeskedj. Nem vagy fa, ha valahol nem erzed jol magad es nem tudsz valtoztatni, akkor menj el onnan. Pont most van szunet, ird ossze a szoba joheto sulikat, probalj erdeklodni akik mar oda jarnak azoktol, beszeljen anyukad az igazgatokkal hogy ki vesz at. Meg nincs annyira kozel az ev vege, intezzetek el januarban.
2013. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Okés <3
2013. dec. 24. 23:34
 10/14 anonim válasza:
inkabb valts sulit minthogy teljesen kikeszitsenek! sok szerencset <3
2013. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!