Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tv csatornákat és...

Milyen tv csatornákat és azokon belül műsorokat szerettek leginkább nézni? Miért?

Figyelt kérdés
Korotokat is irjátok. Köszönöm.

2014. jan. 1. 23:55
1 2
 1/13 FIVESTAR ***** válasza:
32%

Leginkabb szex filmeket nézek éjszaka 11-től

11/F

2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dorina90 válasza:

Az 1. válasz odab*sz... Oo xdd


Amúgy én RTL Tv2 Viasat3 Nathaniel Geographic Channel.. :DDD

13 vagyok

2014. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
fuh nem sok minden van. Discovery,NatGeo,NatGeoWild,OzoneNetwork, és a ComedyCentral ami szóbajöhet, vagy néha Film+ ,de egyébként nagyon ritkán nézek tv-t.Néha csak háttérzajként üzemel,hogy ne legyen csend.
2014. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
63%
Comedy Central non-stop!!!
2014. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

11 éve nem nézek tévét, legfeljebb vendégségben.

Miért néztem előtte tévét? Mert ment a 100 éves a mozi sorozat. Reklám mentes, fantasztikus filmeket láthattunk ott, amikről napokig lehetett beszélni a többiekkel. Ezek a filmek kultúrát teremtettek.


14 évesen nem volt más lehetőség a szexfilmekre, mint a német-felföldi tehenész lányos szexuális tartalmú, de nemi szerveket nem mutogató filmek SAT-1 csatornán.


Filmeket DVD kölcsönzőből, vagy vásárolt DVD-ről nézem. A sport közvetítéseket élő streamen, vagy legális letöltő helyekről szerzem be, főleg az NBA mérkőzéseket. Híradót több oldalról olvasva, illetve online nézem, és rádióban hallgatom. Sorozatokkal meg vagyok lőve, de netről az is beszerezhető egyenlőre.


Miért nem nézek Tell Lie Visiont?

Mert manipulál. És undorító, hogy a rájuk kiszabott törvények ellenére, sem tartják be azokat a szabályokat, amik a nézőket is zavarja. Túl sok benne a reklám.


Bármilyen műsort egy reklámszünet alatt megtalálok neten és reklám nélkül tudom élvezni.

2014. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
M1 és M2, Forma1 vagy foci. Mást nem nézek. 23/F.
2014. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
TLC, M3
2014. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sok csatornát nézzek:)


TV2(NCIS,NCIS:LA,JÓBAN ROSSZBAN,SHERLOCK ÉS WATSON,BÚRA ALATT)

RTL KLUB(BARÁTOK KÖZT,REVOLUTION)

SPEKTRUM(BEÉPÍTETT FŐNÖK)

SPEKTRUM HOME(LAKÁST A GYEREKNEK,ÁLOMHÁZ,CANDICE....)

TRAVEL CHANNEL(EXTRÉM VIZIPARKOK,BERT,STB...)

VIASAT 6(CSILLAGKAPU)

AXN/AXN BLACK(CSILLAGKAPU,CSILLAGKAPU ATLANTISZ,CSILLAGKAPU UNIVERZUM,NCIS,NCIS:LA.)

CARTOON NETWORK/NICKELODEON(STAR WARS,KIDS CHOICE AWARDS)

UNIVERSAL(MONK)

VIASAT 3(MONK)

SPORT csatornákon csak hokit nézzek.

FILM+;FILM+2(Ha van valami jó film akkor nézzem)

De bármi más csatornát is nézzek ha van olyan film/műsor ami éppen érdekel!De amiket fent írtam azokat szinte napi illetve heti rendszerességel nézzek!


17/F

2014. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

BBC Entertainment, azt viszonylag sokat nézem. Ott ami szerintem nagyon jó, az pl. a QI vagy a Would I Lie To You?. Aztán még a Top Gear is szórakoztató. (Nem Angliában élek, szóval a sorozataikat letöltöm, mert itt nem rögtön adják le, mint mondjuk a Sherlock, ami az egyik legjobb sorozat a világon.)

TLC-n itt adják az ausztrál Masterchef évadokat, abból az All Stars a legjobb, azt is sokat nézem.

2014. jan. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
:) köszi a 0-t. Jó tévézést mindenkinek!
2014. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!