Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy hogy ezt a...

Miért érzem úgy hogy ezt a rovatot magányos, önbizalomhiányos emberek látogatják legtöbbet, de leginkább miért kell itt okoskodniuk?

Figyelt kérdés
Sokszor azt tapasztalom mintha valami rossz női magazinból olvasott, összevágott okosságokat írnának be ide. Ha például egy nő feltesz egy kérdést, ami a férje/barátja megcsalásáról szól, rengeteg feltételezhetően nő, a tények ismerete nélkül szemétládának bélyegzi a férfit.

#hiszti #önbizalom #birkamagatartás
2013. dec. 23. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Jól érzed. A normális emberek ilyenkor buliba mennek ahol az alkoholista izompacsirták jól megkupakolják az inteligens szőke cicababákat. Csesztetnek minket egy életen keresztül és ők bankárok, orvosok, ügyvédek, kiemelkedő sportolók lesznek mi pedig kis nyomorult szakmunkások. Ahoz egy üstökösnek kellene becsapódnia hogy, mi szerencsétlenek esélyt kapjunk az élettől.
2013. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem, azért a bankárok és egyéb sikeres emberek azért tettek is azért hogy ők azok lehessenek aki, meg aki izmos, az se a tévézéstől izmos.
2013. dec. 23. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

1 ö.Ő.ő. A válaszod egy gagyi rapszövegnek is elmenne, aminek ez lenne a refrénje:D Alapítunk együttest?


Kérdező, igazad van. Én pl magányos és önbizalom hiányos vagyok és állandóan itt lógok, ezen az oldalon. Akár el is nevezhetnénk lúzer, vagy megkeseredett kérdések.hu-nak, vagy csak csinálhatnának a modik ide egy topikot, amit elneveznek LÚZER-nek. Amúgy félreértés ne essék, tök jó ez az oldal.:) Sokan kiírhatják ide névtelenül a bánatukat és ez hasznos, ha nem akarja az ember állandóan a környezetét terhelni a dühkitöréseivel és a szomorúságával...

2013. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érzed ezt, mert így van. Ez csak tipp, nem vagyok benne biztos. Azért kell itt okoskodni, mert ez az internet, és ráadásul az anonim része. Ez össze is foglalja.
2013. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Ez hülyeség. Én is iszok, bulizok, és (a 10. feles után) jó nőket kupakolok, mégis itt vagyok. Elfogyott a pénzem. Spórólni kell új évre.



Komolyra fordítva a szót, a Gyakori népe idióta tinédzserekből, labilis érzelmi állapotú felnőttekből, és segghülye szülőkből áll. Itt-ott elszórva találsz egy pár orvost, akik a szakmájukkal kapcsolatos kérdésekre válaszolnak, de ott se lelsz mást, csak lexikális tudást.


Most épp azon gondolkozok, hova soroljam magam.

2013. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!