Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerepelnétek a ValóVilágban?

Szerepelnétek a ValóVilágban?

Figyelt kérdés
+ Indokok.
2014. jan. 2. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert eléggé zárkózott és szégyenlős vagyok. Ráadásul túl normális is vagyok ahhoz, hogy beválogassanak.
2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok k..va.
2014. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem,mert ott mindenki egy buta paraszt.
2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem akarom, hogy mindenki végig nézze az életem percet. Iszonyú megalázó, és szánalmas, hogy mindenki mindenkivel ordít és szexel. -.-
2014. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem süllyednék annyira mélyre, hogy egy ilyen műsorban akarjak szerepelni és ez az egész magyar médiára vonatkozik.
2014. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szingli lennék ,kellően exhibicionista és merész ,akkor miért ne ? ... (Régi jó barátomnak és szülővárosombelinek bejött !)
2014. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szégyen lenne ott szerepelni.Alamizsnáért lejáratni magam ország világ előtt mint egy cirkuszi majom, akinek megmondják mikor mit csináljon. De be sem kerülnék ,mert hamar kiszűrnének ,hogy nem vagyok alkalmas.
2014. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretném, hogy egy ország nézze amikor wczek meg alszok.
2014. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem vágyom erre.
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze! Van annyi pénz, amennyiért szerepelnék. Az ingyen piával javítanék a hangulatomon, ha már nem bírnám.

Rém egyszerű bent maradni. Cirkuszt és kenyeret a népnek. Mindenkivel össze kell balhézni, majd magad mellé állítani a nézőket.

2014. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!