Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti ha tv-be szerepelnétek, és...

Ti ha tv-be szerepelnétek, és ezt a ruhát szeretnék rád adni, beválalnád, hogy felveszed táncolni?

Figyelt kérdés

[link]


Tegyük félre, hogy tudsz-e táncolni vagy nem, most legyen úgy, hogy tudtok.


-->Ha igen-->Mi az oka amiért felvennéd?

-->Ha nem-->Mi az oka, hogy nem vennéd?


Köszönöm:) Mindenért zöldpont:)Ha nem trágár,és kötekedő:)

Véleményt kérek, hogy miért igen, miért nem:)!


2012. nov. 25. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen stílusú a tánc.


Maga a ruha egyáltalán nem szimpatikus. Hogy miért nem? Nos, leginkább azért, mert olyan, mint egy otthoni melegítő + elhasznált felső kombó. Talán még otthonra sem venném fel.

2012. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:).

Otthonra nekem édes mindegy, de én még otthon sem veszek hasfelettig érőt, így én pont ezért nem.


Milyen tánc? Uhh hát, arra nem gondoltam, de ilyen stílusosra gondoltam: [link]


ami nem zumba, nem néptánc, hanem amiket lehet manapság látni,megasztárban, csillagszületikben, xfaktorban:)

2012. nov. 25. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:

nem gondoltam, de ilyen stílusosra gondoltam'


Mielőtt kiírtam nem gondoltam:)

2012. nov. 25. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, ehhez a stílusú tánchoz szerintem passzol a ruha. Hajrá! :) Amúgy tényleg benne leszel a TV -ben?
2012. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván akinek hordóhasa van az semmi pénzé nem vállalná be, de én teszek a lapos, izmos hasért, szóval nincs gondom vele.
2012. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
: D Nem leszek tv-ben: D Nem arra mondtam, arra értettem, hogy manapság minden második 'tehetség'kutató műsorban (Zámbó Krisztián:D) ilyen ruhákat vesznek fel, hogy ti bevállalnátok-e, ezért kérdeztem,köszi:).
2012. nov. 29. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!