Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak egyediek...

Miért nem tudnak egyediek lenni az emberek, miért kell mindenkinek ugyan azt csinálnia?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy azok az emberek népszerűbbek akik folyton benyalnak másoknak.Volt egy barátnőm akivel alig foglalkoztak de aztán mindenkit bejelölt facen akit a buszon vagy suliba látott és mindenkire ráírt,nyalizott nekik és úgy látom ez sok embernél bevált.Nem vagyok irigy nem erről van szó,de nem értem miért kell tömegcuccá válni ahhoz hogy legyenek barátaid?! Miért menő az ha mindenki ugyanolyan képeket posztol ki magáról,méghozzá naponta? Azok akik nem csinálják ezt,azok folyton egyedül vannak vagy ha szerencséjük van akad pár barátjuk.


Miért nem tudnak egyediek lenni az emberek??



2014. jan. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert már nem tudsz olyan dologgal előállni ami egyedinek számítana, ha ez mégis sikerül ami elég nehéz, akkor rád mondják hogy biztos lested valahonnét.

Ez nem nyalizás csak egy megoldás amit sokan alkalmaznak, aki sportoló akar lenni és mindent megtesz a sikerért mint a példaképe annak idején, Ő sem utánozza csak próbál úgy érvényesülni ahogy anno a profi XY csinálta.

21/F

2014. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor 7 milliárd ember van a világon akkor kicsit nehéz egyedinek lenni. Pár év múlva meglátod, hogy amit te most egyedinek gondolsz, az is csak egy tömegtermék.


A barátnőd jól csinálta. Nyitott más emberek felé és egy pár kedves szóval sikere van másoknál. Lehet, hogy nem nyalizott, hanem csak kedves akart lenni.

2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kini :)) ***** válasza:

És, aki egyedi, és nem azt csinálja állandóan, mint a többiek, azt kiközösítik. :D Felnőttek nem tudom, hogy mennyire, de a tiniknél így veszem észre. Amúgy mindig van egy ideál, és mindenki ahhoz próbál idomulni. Ez az ideál kis időnként változik

15/L

2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!