Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv mindenkinek. Mennyire...

Üdv mindenkinek. Mennyire fájhat egy foghúzás ha ugyan a fogam nem fáj, de a fog fölött be van gyulladva ami szintén nem fáj csak kellemetlen, mindenképpen ki húzatnám?

Figyelt kérdés
És még annyi, hogy mennyibe kerül a húzás ha nem vagyok itthon biztosítva? Köszönöm mindenkinek aki válaszol.
2011. márc. 6. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha a fogadnak semmi baja,akkor nem fogják kihúzni.

És minek is kéne kihúzni? Valószínű van egy cisztád amit kezelni kellesetleg megnyitni.

2011. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Az a baj, hogy ez egy lyukas fog, ami majdnem ínyig le van törve, ráadásul fekete. Mindenképpen ki akarom húzatni, csak nem tudom, hogy mennyire fáj. Mert a fogam ez miatt nem fáj, csak fölötte.

2011. márc. 6. 17:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ínyig le van törve, gyulladt és még szuvas is, akkor a fogorvos nem szarakodik vele, ez szájsebészet.

nem tudom mennyiért.

2011. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nem szarakodik vele alatt azt kell érteni, hogy kirántja? :D
2011. márc. 6. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem arra gondolt, hogy nem is foglalkozik vele, mert nem biztos, hogy sikerül kiszedni a csonkot, így azonnal küld is a szájsebészetre, ott tuti ki tudják húzni
2011. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, most már csak azt kellene megtudnom, hogy ez fájdalmas művelet-e... :)
2011. márc. 6. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Elküld a szájsebészetre. Fogóval ezt nem tudná rendesen megfogni, ha mégis és rászorit, akkor összetörik. És akkor megint a szájsebészere küldenek a darabokat kiszedegetni.
2011. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha be van gyulladva, akkor nem biztos hogy hat az injekció. és nem tudomugyan melyik fogról van szó de valószínüleg vésni kell....
2011. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van legelöl a 2 szemfog, vagy hogy hívják az mellett szintén van egy fog és az az utáni fog lesz, effektíve elől van, és nem ínyig van letörve hanem majdnem ínyig, még látszik belőle pár mm. Remélem nem fáj ha húzzák...
2011. márc. 6. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! egyáltalán nem biztos h szájsebészetre küld.Engem is beparáztattak,de ha jó az orvos akkor ki tud húzni egy gyökeret.Az én fogdokim két ilyen fogamat húzott ki! Az egyik sima fogós húzás volt nem fájt és hamar begyógyult. Nem akarlak elrettenteni de a másik sokkal rosszabb volt.Nem tudta kiszedni egyben az ínyig letört fogamat,próbálta ilyen fogóval olyan fogóval,aztán elkezdte emelőzni és vagy 6 darabban kicibálta.Egyáltalán nem fájt.Vannak speckó gyökérhúzói emelői vésői.Szerintem egy fogorvosi beavatkozástól sem kell félni,a felépülés sokkal rosszabb és hosszadalmasabb.
2011. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!