Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van velem? Valaki segitsen!...

Mi van velem? Valaki segitsen! Kerlek!

Figyelt kérdés
Nem ertem....idosebb nokbe a lelki tarsat keresem vagy en nem tudom, de egy idosebb no ha megerto velem meg ilyenek akkor elkezdek rajongani erte, mint a szerelembe csak testi vonzalom nelkul. Es most is van egy ilyen es tortent valami nemreg, nem fogom leirni de nem szerelmi banat vagy hasonlo, annal sokkal-sokkal rosszabb es en nem akartam mondani annak a nonek, de szobakerult es annyira hihetetlenul megerto volt velem, es mondta, hogy ha szeretnem talalkozzunk es o szivesen beszelget velem stb.. Persze nem akarom en terhelni szoval mondtam, hogy koszonom, de ne de megis annyira el vagyok ajulva, hogy hogy lehetett velem ilyen kedves. Na mind1 szoval szerintem ez nem normalis. De nem erzem magam lezbikusnak csak megis fura. Mi lehet ez? 13L
2014. jan. 3. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hehe. Nos ezt hívják barátságnak és baráti szeretetnek. Ápold, hogy minél erősebb legyen. Jó tud lenni egy idősebb barát. Figyelj oda, hogy később is keresd te is.
2014. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát vagy Te vagy valaki más a családban régebben elvesztett egy szeretett női családtagot, és azért lehet ez.

Tényleg jó volna kideríteni, azért, hogy megértsed ezt.:)

2014. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak neha ez a dolog odaig fajul, hogy sokat gondolok ra, tervezem akar a veletlen talalkozasokat is meg ilyenek...es neha ez mar zavaro tud lenni. Bar ez lehet azert van mert egy idosebb barattal azert ritkan talalkozok csak...

Meg mindig idosebbeknel van ez csak. Pedig sok velem egyidos baratom is van. Remelem azert ha idosebb leszek valtozni fog:) koszonom a valaszokat!

2014. jan. 3. 02:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem később, mikor már egyetemre mentem volt egy nálam jóval idősebb barátom évekig, csak aztán elrontottam, mert nem kerestem sokáig és most már kicsit kényelmetlennek érzem újra írni pedig szívesen venném fel újra a kapcsolatot, jó lenne találkozni néha akárcsak egy kávéra. Meg is teszem, csak kell egy kis bátorság :)
2014. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem leszbikus vagy, kicsi lány, hanem borzalmasan mély anyahiányod van amiért is a kedves mamádat szívesen elfenekelném.


Aki - akár férfiként, akár nőként - idősebb nők társaságát, barátságát keresi (semmiféle szexuális felhang nem kell ide), az mindig a nagyon erős anyahiány jelzése. Az ilyen ember az anyjától nem kapott szeretetet, törődést, figyelmet.


Valamint a "rajongani érte" egy 13 éves kislány esetében teljesen normális. Ez az a kor, amikor egy lány "szerelmes" (persze, ez nem szó szerint értendő) a matematikatanárnőbe vagy más felnőtt tanárnőjébe, mert NŐI MODELLT, a pszichés érésének megfelelő női mintát keres - különösen akkor igaz, ha az anyja nem passzol az ő személyiségére egy cseppet sem. Pl. egy nagyon korlátotl, ostoba liba anya és egy nagyon tehetséges, érzékeny, kedves lánya esetében ez erősen jelen van.


A lány nem tud azonosulni (érthető módon) anyuka "értékrendjével", ezért más mintákat, vagy egyszerűbben szólva idolokat keres magának.

2014. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!