Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy meghal, balesetet szenved?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetdzik nekem. Több okból kifolyólag nem leszünk soha egy pár. Sokszor gondolok rá, megnézem a profilját, érdekel mi történik vele. Többször álmodtam már vele, de mindig ilyen szörnyű dolgokrol. Egyszer azt, h rohantam a temetőbe, mert valaki azt mondta, hogy meghalt, én nem hittem el, de mikor odaértem épp leengedték a koporsot a sirba, az anyukája meg a növére gyertyát gyujtottak. A másik, amire emlékszem, hogy nagy sebességgel vezetett egy kocsit és egy másik autónak ütközött. Miért lehet ez?
2014. jan. 3. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szereted?

De miért nem lehettek egy pár? Egyoldalú dolog ez?

Az nem jó akkor, csak önmagadat emészted fel ebben. :(

2014. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem illünk egymáshoz, meg ő nem ilyen lányt szeretne, mint én :/ nem gondolom h szerelmes lennék, de az biztos h akár egy nap alatt bele tudnék szeretni, ha engedné :/ kiirtam a kerdest egy masik kategoriaba is, ahol azt mondtak h ez a beteljesületlen szerelem egyertelmü jele....ugyhogy matol kezdve lemondtam rola :(
2014. jan. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!