Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem keserít el, hogy...

Titeket nem keserít el, hogy vége a szabadságnak, kezdődik minden előről?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon hálás vagyok, hogy van munkám, sőt, olyan, amit szeretek is, de olyan elkeseredett vagyok mégis, hogy vége a szabadságnak.

Annyire jó volt itthon a férjemmel, csak egymással foglalkozni, úgy el bírnám még viselni egy ideig.

Mit meg adnék, hogy még csak most ekzdődjön a szabadság, készülődjünk a karácsonyra...Ti hogy vaygtok ezzel?


2014. jan. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem voltam szabad.
2014. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem nem kezdődik:(. ( úgyh tényleg hálás lehetsz, de megértem:))


A férjem pedig 27-e őta dolgozik

2014. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy érzek, mint te! Szeretem a munkám, viszont másfél hétig itthon voltunk, tök jó lenne még pihizni egy kicsit. De ilyenkor mindig előregondolok a nyárra, hogy majd akkor pihenünk 1-1 hetet, és nagyon jó lesz :) meg ilyenkor várom már a nyugdíjas éveket, de az még nagyon messze van, a férjem 34, én 26 vagyok :P
2014. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, nagyon is elkeserít. :( Hozzászoktam a lustálkodáshoz, a délig alváshoz, a semmittevéshez, ahhoz, hogy azt csinálok amihez csak kedvem adódik.

Vár a hétköznapok szürkesége, a sok stressz, a problémák...

2014. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dec. 24., 25., 30., 31. munka és a múlt hét végén szabad lettem volna, de egy napra, mégis, a kollégámat kelletett pótolnom.

Szerinted?

2014. jan. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!