Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriásit hibáztam. El kell...

Óriásit hibáztam. El kell mondanom vagy jobb ha nem teszem? Mi van ha valahogy mégis kiderül? Ha elmondom mire számítsak, vége lesz mindennek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem... Az egész akkor kezdődött amikor elkezdett romlani a házasságunk és úgy döntöttünk egyszer, hogy elmegy egy kis időre a feleségem, hogy gondoljuk át a dolgokat, végül minden jó lett közöttünk, most már még attól is jobb. Csak én közben egy ismerősünkkel lefeküdtem... védekeztünk de mégis terhes lett és hallani se akart arról, hogy elvetesse. Csináltunk apaságit. Félek. Két gyefekem van rajta kívül és mindkettő nagyon hasonlít rám. A nő se tudja, hogy mi legyen. Ha most nem mondjuk el és meglátja majd a hasonlóságot akkor sokkal nagyobb a baj mintha még most elmondanám. A gyerek még csak 4 hónapos lesz. Nagyln megbántam már, hogy aznap egyáltalán szóba álltam vele és most itt van ez az egész. Egyszer elveszítettem de többet nem akarom. Mit csináljak?
2013. dec. 13. 23:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Vagy elmondod, és viseled a következményeket vagy

:elköltözöl messzire a családdal, havonta küldesz x összegű gyerektartàst és elérhetetlen leszel számukra .

Te tudod, a döntés a tiéd. De akármit is csinálsz , csináld végig, ha elkezdesz valamit azt fejezd is be.

2013. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki az egészet úgy, ahogy volt és várod a reakciót. Mást már nem nagyon tudsz tenni. Titkolni meg se próbáld, úgyis kiderül és akkor mégnagyobb botrány lesz. Így még esélyes, hogy ha nehezen is, de meg tudjátok beszélni, hiszen végülis akkor külön voltatok a feleségeddel, ha jól értem és a gyerek is csak véletlenül jött össze. De ha most még el is titkolod, ha majd kiderül, az csak olaj lesz a tűzre és szinte biztos, hogy a feleséged azt már nem bocsájtja meg. Arra azért számíts, hogy ha elmondod, megint lelép egy időre, de akkor már ne csinálj ilyeneket :D
2013. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
92%
Hát nem lennék a helyedben, nehéz helyzet, de talán jobb őszintének lenni. Ha megszületik a másik nőtől a gyerek (márpedig a leírtak alapján meg fog) akkor vele szemben is korrektebb, ha tudja ki az apja és valamilyen szinten számíthat rá. A házasságodnak valószínűleg előbb vagy utóbb vége lesz, bár nem ismerem a feleséged. Lényegében most a születendő gyermek és a saját boldogságod közt kell választanod. Mert ha sikerül is eltitkolni hosszabb ideig, az az ő életére megy majd rá, neked meg egyfolytában félelemben kell majd élni, hogy mikor derül ki. Rajtad áll, bárhogy is lesz, minden jót.
2013. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 intrepid ***** válasza:
22%
Szerintem ne mondd el! Amit nem tud az ember, az nem fáj. De te ismered a feleségedet, és ha úgy gondolod, hogy szeretni tudná ezt a gyerekedet is, akkor gyónjál. Mi van a gyerektartással? Azt hogyan fizetnéd, hogy ne boruljon ki a bili?
2013. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
És élete végéig fizeti észrevétlenül a gyerektartást? Ez elég életszerűtlen. Én elmondanám neki, ha elvesztem, akkor is így a helyes. Tiszteld meg annyival a barátnőd, hogy nem tartod hazugságban. Plusz az egészséged is rámehet, ha évekig bánt a lelkiismeret (jogosan), mindig bűntudatod lesz ha ránézel a barátnődre, és tudod hogy nem vagy hozzá őszinte.
2013. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
*feleségedre
2013. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A közös gyerekeinket nem akarom elveszíteni de a harmadikkal nem akarok úgy viselkedni mintha nem az enyém lenne, meg nem akarok titkolózni de a gyerekre se akarok úgy ránézni, hogy egy hiba. Már megszületett. Csak sajnos ha ezt elmondom akkor valószínűleg mindenhogy csak hétvégi apuka leszek. Ez azért történt meg mert ő is egyedül érezte magát meg én is és végül megtörtént. Nem azért mert szeretjük egymást vagy valami van közöttünk. A gyerektartást nem tudom... Ezért lenne jó szólni mert így vagy úgy de hamar lebuknék. Azt se tudom hogyan kezdjek bele.
2013. dec. 13. 23:46
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg az apasági eredményét. Ha te vagy az apa, mondd el a feleségednek, addig viszont ne szólj.
2013. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Kér egyáltalán gyerektartást a másik nő? Nem feltétlenül. Én ismerek olyat, aki ugyan így esett teherbe és hallani sem akar arról hogy egyáltalán az apa része legyen az életüknek. De szerintem is az a legtisztább mindenkivel szemben, ha elmondod. A gyerekkel szemben pedig a legjobb. Megtörtént, ezen már nem lehet változtatni. Ha a feleséged is végiggondolja majd, rájön hogy el is titkolhattad volna, de így a legőszintébb. Így legalább nem titkolózol vele szemben. Ha elhagy e miatt, akkor később is elhagyott volna mert azért egy ilyen ügy ha máskor nem is, 18 év és 5 hónap múlva biztosan kiderül. Így legalább neked sem kell feszt ezen stresszelned. Elkövettél egy hibát, valld be, szintem ez a legférfiasabb.
2013. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

#8:

Ha a barátnőd/feleséged megcsalna, akkor is azt mondanád, hogy ne szóljon?


Mondd el. Mondjuk tőlem repülnél, az tuti.

És először miért veszítetted el? AKkor is megcsaltad?

Ha igen, akkor remélem ott hagy a 3. előtt.

2013. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!