Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen embereket tartotok...

Milyen embereket tartotok unalmasnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem azt gondolom, hogy maga az adott embertípus az, amely unalmas lenne valaki számára, hanem az a különbség, amely a két személy között van.


Számomra vannak unalmas emberek olyanok közül is, akiket átlagban véve látom, hogy másnak is unalmasak, illetve vannak olyanok is, akik a társaság nagy részének szórakoztatóak, számomra mégis unalmasak.


Én ebből azt következtetem, hogy nem volna helyes adott embertípust mondanom, amely számomra unalmas, mert ilyen nincs, egyszerűen ha nagyon különböző és eltérő valakinek az életstílusa, az érdeklődési köre, a megnyilvánulása, a gondolkodása, az értékrendje, a stílusa stb., akkor számomra az a személy unalmas, mert úgy érzem sehol sem kereszteződnek az útjaink.

Persze vannak olyanok is , akik épp attól elképesztően vonzóak, hogy különböznek tőlem, úgyhogy lényegében mindig egy hajszálon múlik. Ha megvan az a faktor, az a szikra, amely érdeklődést vált ki belőlem valakire nézve, akkor az már nem unalmas személy, és minél hasonlóbbak vagyunk, annál nagyobb az esélye ennek a szikrának, de előfordulhat fordított esetben is , nem véletlenül mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást – ez így is van, azt mondanám , hogy a túlzott ellentétek már, tehát akik semmilyen ponton nem keresztezik egymást, azok unalmasak egymás számára.

2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a felettem hozzászólóval, én is így vélekedem.


Ezt személyesen is tapasztalni lehet. Az egyik fiatalabb ismerősöm például imádja a számítógépes játékokat, a számítógépes technikát és szinte mindent tud a gépekről. Engem viszont, bármilyen lelkesen is beszél, nem igen érdekel a dolog, már csak azért sem, mert nem értek hozzá, és számomra unalmas. Amikor viszont ide jött hozzánk, az öcsémmel órákon át jól elbeszélgettek erről. Ennek pedig az az oka, hogy számukra ez a téma izgalmas, érdekes és szeretnek beszélni róla.


Tehát valóban, ez attól függ, hogy az adott személyek mennyire állnak távol egymástól ilyen téren.

2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azokat az embereket akik semmi másról nem tudnak beszélni mint arról hogy mi történt a munkahelyen.

Vagy még arról se..

2014. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!