Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt a jobb szerintetek...

Ki volt a jobb szerintetek Michael Jackson vagy Tupac Shakur?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet össze hasonlítani a kettő embert, mert mindkettő a saját stílusában volt a legjobb és király, de igazából azt szeretném tudni, hogy melyiket szereték jobban az emberek melyik volt népszerűbb több rajongó tábor, stb.. és mivel szereték jobban azt aki jobb volt.

2014. jan. 5. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
56%
2pac ott jobban bírtam mert őszinte raper volt és a 0-rál kezdte.
2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
MJ
2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
En jackot szerettem jobban mert az o zeneje engem jobban megfogott es szerintem sokat tett az emberekert
2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Nekem Michael, Tupacról nem is hallottam.
2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Michael Jacksonnak több rajongója van mert hát elvégre ő pop énekes volt, többen ismerték hiszen a pop zenéket a TV és a rádió is játsza, mindemellett nagyon jó énekes is volt. Tupacot annyian nem ismerik, ahogy a legtöbb rappert sem kivéve azokat akik elmenne médiar*bancnak. De a rap műfaján belül ő a király ahogy a popban MJ. Innentől kezdve pedig csak ízlés kérdése hogy kinek melyikük zenéje tetszik jobban. Nekem Tupac mivel a rapet szeretem de elismerem MJ-t is.
2014. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten + Bruce Lee :)
2014. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Te tiszta ugyan az vagy mint én :) Nekem is ez a 3 a legjobb példa képem a világon őket imádom a legjobban meg bruce lee-t is. Lefestettem a szobámba nundzsakuval 4 éves korom óta példa képem
2014. jan. 6. 19:30
 8/24 anonim válasza:
80%

mintha MJ nem lett volna őszinte (és jó ember)....o.O

nem tudom ki az a Tupac


Michael Jackson - The king of Pop;) <33

2014. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Michael Jackon
2014. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem Michael! :)
2014. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!