Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vki elveheti az ember oromeit?...

Vki elveheti az ember oromeit? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
1. Bocsi nincs ekezetem. 2. terjunk a kerdesre szval egz osztalytarsamrol van szo (meleg, idegesito) hat olyan 1.-2. osztaly korul kezdodott. Elkezdtem a noverem utan kezilabdara jarni, mert megtetszett. Fel ev mulva jon az iment emlitett osztalytars. Azota jart o is ezzel nem volt gond, de en mindig is jobb voltam nala, meg most is tobbet tudok a kezilabdarol, mint o tesi tanarom szerint. DE folyton ot dicseri, mert amikor jatszunk bevalasztom, vagy bevalasztanak abba a csapatba, amelyikben o van. Folyton onzozik nem adja a labdat, ellok, levegonek nez, engem hibaztat ha kihagyok 1 helyzetet, amihez a labdat en szereztem. Az annyaval mar beszelgettem errol, meg a tanarral, csaladtagjaimmal, hogy milyen ( tevedes ne essek nem fikazni akartam ot, csak, hogy akiknek elmondtam tudjanak rola). Azutan 12 napig rendes volt kb. utana abba hagyta a kezilabdat. Mas edzohoz jart. En egy csajjal (szinten osztalytarsam) ezzel a lannyal voltam az edzeseken. Utana nem foglalkozott az edzo velunk. Elmentem ugyanahhoz az edzohoz akihz o. Foglakozott velem, de a csaj ottmaradt :( szegeny ev vegen mentem at a ferfi edzohoz iden mar nem folytatta az edzest. Most iden olzan tanarunk van, akinek csak a kezi, foci van a tesioran. Es ugyerzem a meleg srac elvette tolem ezt az oromot. DE nem csak ezt vette el. Ellenem forditotta az akkori jo haverom. Folyton beszologat, piszkal. Kolcson kenyer visszajar ezt csinaltam vele nem hatott. Lecives segitsetek. Amugy 12 eves fiu vagyok.
2014. jan. 6. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi van????
2014. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!