Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kigyogyithatatlan betegsegben...

Kigyogyithatatlan betegsegben szenvedo emberekkel akarok kapcsolatot. Hol hirdessek, hova irjak?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem testi kapcsolatra celzok, hanem baratira. Kortol nemtol fuggetlenul. Van valamilyen forumuk ?

2014. jan. 5. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :)

És van egy lány ismerősom is. Pontosan milyen betegségre gondoltál?

2014. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Barmilyen olyan sulyos vagy enyhebb betegsegre, amivel az orvosok nem tudnak mit kezdeni, amin nem segitett semmilyen gyogyszer, operacio es hasonlo.Peldaul a rak is. Fontos, hogy valoban akarnak-e megszabadulni a betegseguktol. Valtanek veluk nehany oszinte szot, irj privit ha ugy gondolod...
2014. jan. 6. 01:54
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

elmész a Diabetológia nevű kórházi osztályra, ott 90%-ban cukorbetegek vannak.

Nem olyan drasztikus,mint a rák, lehet élni vele de mégsem gyógyítható.

Beszélsz pár beteggel, aki barátságos, attól elkéred a telószámát.

2014. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Maga a "gyógyíthatatlan" az egy nagyon nagy kategória, és a gyógyíthatatlan betegségek skálája egészen a jelentéktelen apróságoktól a halálos betegségekig terjed. Gyakorlatilag gyógyíthatatlan például a pollenallergia is.

Egyébként miért keresed ilyen betegek társaságát?

2014. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert szeretnem megosztani veluk amit 'talaltam', ami nekem segitett, ami engem meggyogyitott - eppen az altalad emlitett allergiabol (pontosabban: nekem porallergiam volt, es nem pollenallergia). Es igen, a gyogyithatatlan betegsegek egeszen szeles skalajara celzok ...
2014. márc. 3. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem porallergiám (is) van.

De azért lássuk tisztán a dolgokat, ami egy egyszerű allergiából esetleg kigyógyít, az valószínűleg semmit nem fog érni egy áttétes agydaganattal szemben.

2014. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat, peldaul egy levagott ujj nem fog tole kinoni- ilyet nem allitok.

Az, hogy valaki valamilyen betegsegben szenved, az csak a dolof egyik fele. Akarni, vagyni, kivanni, remelni kell a gyogyulast. Akinek kenyelmesebb betegnek lenni mint egeszsegesnek, azoktol nem 'illik' elvenni azt.

2014. márc. 4. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
király akkor ittvagyok, gyógyíts ki a dió allergiámból! :D
2014. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dio allergia ? Csak annyi kell hozza, hogy ELHIDD, jot tesz az agynak, okosabb leszel tole !
2014. márc. 5. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval ha én most elhiszem, hogy nem vagyok allergiás a pollenre, a porra, akkor már nem is leszek az, szerinted...?
2014. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!