Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel most arra celzott, hogy...

Ezzel most arra celzott, hogy csunya vagyok?

Figyelt kérdés
setaltattam a kutyam es jott egy 18 ev koruli pali es odaszolt, hogy "de szep a kutyad". nekem ez olyan volt mintha azt mondana, hogy fhu de csunya vagy. Vagy csak en meselem bele mindenbe ezt? 15L
2014. jan. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.. ezt csak te meséled be magadnak... lehet tetszettél neki és így akart ismerkedni... hozzád csak nem mehet oda hogy "hú de szép vagy" :) vagy egyszerűen szereti a kutyákat és tényleg nagyon szép a tied és megjegyezte... mindenesetre semmiképp se azt jelenti hogy te csúnya lennél...
2014. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te mindenből erre gondolsz
2014. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat sokan mondjak, hogy szep vagyok de elofordult mar az ellenkezije is. En bunrondanak latom magam. Onbizalom 0. Ha rohognek az utcan mindig azthiszem, hogy rajtam, ha valaki nez egybol arra gondolok, hogy biztos rondanak tart.

Amugy koszonom a valaszokat

2014. jan. 6. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tényleg csak a kutya tetszett neki. Én is mindig megnézem őket és sokszor arra sem emlékszek, hogy fiú vagy lány sétáltatta-e, mert tényleg csak a kutya érdekel.


Egyébként pedig miért is érdekel egy idegen véleménye?

2014. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a kutya tetszett neki :D

Ha, azt mondanád, hogy odament egy csap 18 éves fiú, és ezt mondták, akkor mondanám, hogy lehet, hogy igazad van, de társaság nélkül nincs értelme a poénnak.

2014. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
én ha egy csajnak azt mondom hogy szép a kutyád/macskád akkor igazából a gazdasszonyt akarom megtömni
2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod.

Nem biztos, hogy a srác ismerkedni akart, vagy egyáltalán elgondolkodott a külsődön vagy megmondani, mit gondol. Egyszerűen csak tetszett neki a kutya.

A saját magad érdekében, ne gondold minden ilyen csip-csup szarba azt, hogy téged lerondáztak, mert baromira megkeseredett felnőtt leszel.

2014. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!