Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most nem értem hogy hogy...

Xierah kérdése:

Most nem értem hogy hogy nézek ki, ronda vagyok vagy nem?!

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok amikor meg vagyok elégedve magammal, és vannak amikor nem. Képeken, tükörben, szemből, bal profilból, jól nézek ki, de jobb profilból nagyon rondának látom magam. Sok lány mondja hogy helyes vagyok meg minden, múltkor néztem egy lányt a buszon, észrevette, másnap bejelölt facebookon és rám írt.. De néhány srác azt mondja hogy ronda vagyok (haverok) de nem értem miért? Semmi önbizalmam nincs amúgy, pedig nagyon sokan azt mondják hogy "helyes" vagyok, mindenben rossznak látom magam, de mások azt mondják nagyon jó vagyok. Az én szememben lennék ennyire rossz? Hogy a jobb profilomat nagyon rondának találom, a szemből és a balt pedig pedig jónak. 8 hónapja kondizok, mindenki azt mondja hogy milyen jó testem van, nagyon jól fejlődök, full kockás a hasam stb. most akarok menni fotózásra is, mert sokan azt mondták menjek... De én viszont még mindig nagyon ratyinak látom magam. Ennyire szigorú lennék magamhoz vagy mi van velem? Hogy tudnék ezen változtatni? Szinte semmi önbizalmam nincs, a fejem is érdekes hogy jobb profilom sokkal rondább mint a bal.. ez is hogy van? létezik iylen ember? :// 15/F

2013. dec. 14. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Nem, egy UFO vagy.
2013. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De most komolyan..
2013. dec. 14. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, en születesem ota pupos vagyok (nem kicsit) de ennyi problemam soha nem volt magammal.

Talaltam part magamnak, a testi hiba ellenere is.

Lehetne kicsit több önbizalmad. Egy jo frizura, oldalra fesülve, segithet abban, ha nem szimetrikus az arcod.

A jo ruhak, cipök is növelik az önbizalmat.

De ha tanulsz es lesz belöled egy jo orvos, ügyved vagy gazdag vallalkozo, akkor a csajokat nem fogja erdekelni, hogy ronda vagy-e, teged fognak akarni.

A nöknek a SIKER a fontos, nem a pasi szepsege!

42/Nö

2013. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!