Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francot tegyek?

Mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy mivel vizsgaidőszak van és itthon vagyok (jövőhéten lesz 2 vizsgám) egyszerűen semmi hasznosat nem csinálok és ez nagyon zavar egyszerűen nem tudom magamat rávenni semmire annyira lehúz az itthoni légkör és sehova nem tudok menni jelenleg. Hogy zárjam ki az itthon körülöttem levőket, hogy tudjak normálisan készülni és hogy akadályozzam meg hogy az idiótaságuk el rontsa el a kedvem egész napra? Valószínüleg van lelki gondom is mert gyakorta rám jön h semmit nem érek úgyse fogok tudni mit kezdeni magammal és ilyenkor ez egész napomnak lőttek. Barátaim (úgy igaziak) nincsenek, barátnőm se. Igazából apámmal van a legtöbb gond, egy szánalmas ember. és a krákogása is annyira idegesít hogy eszméletlen (tudom erre irhatjátok hogy szégyeljem magam h ilyet mondok de nekem az az ember semmit nem jelent ha akarjátok tudni miért belinkelhetem egy régebbi kérdésemet), egyszerűen elviselhetetlen hosszútávon hallani a krákogását, másnak is az lenne. kikészít...
2014. jan. 8. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Egy könyvtárba (pl. egyetemi, városi) sem tudsz beülni tanulni?
2014. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már be van zárva
2014. jan. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!