Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Büdösödik be a lábam a gipszbe...

Büdösödik be a lábam a gipszbe . Mi a francot tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Hintőport szórtam már bele, de nem segít. És még 4 hétig rajta lesz. Olyan gipsz ami elől a sípcsontomnál nyitott, akár én is letudnám venni, mert néztem mikor kötést cseréltek a sebemen, hogy hogy szedik le ... de egyelőre még nem próbálkoztam.
2013. nov. 26. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha sebed is van és az büdösödik, akkor szerintem menj orvoshoz. :/
2013. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem szeded le a kötést, sajnos a gipszek alatt berohad a láb, sebes és büdös lesz.
2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, a sebem nem büdösödik, tegnap kötötték újra, csak a lábam, mert az már 2 hete nem volt megmosva.

Orvosnál nem mossák meg kedves válaszoló. :)

Megőrülök.

2013. nov. 26. 16:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintem megpróbálom leszedni óvatosan és újrakötöm majd.
2013. nov. 26. 16:12
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem írtad, hogy melyik része büdösödik be, most nehogymár engem oltogassál, mert büdös a lábad, én arról nem tehetek, segíteni próbáltam, de ha erre így reagálsz, akkor minek írtad ki a kérdést????
2013. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

És ha elmozdul a csont és rosszul forr össze?

Mikor kell menni vele az orvoshoz? Majd akkor vigyél magaddal vizes törlőkendőket és mosd át a labáad ha leszedik.

2013. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Mit oltogatod itt az embereket?

Tudod, ha sebes, akkor az is büdösödhet, nem írtad, hogy mi büdösödik, én is a sebre gondoltam először, de ha csak simán retkes a lábad, az más. Szerintem ne szedd le otthona gipszet, de neked asszem mondhatom, majd engem is nyilván elküldesz csak a p*csába. Nemtudom mondjuk akkor minek írsz ki kérdést, ha a válaszolókat csak leoltod, te meg úgyis azt csinálod, amit már előre elterveztél.

2013. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Oszthatod itt az észt, de neked kellett volna mondjuk intézkedned, hogy ne büdösödjön meg a lábad, mondjuk amikor levették a gipszet. Szólni, hogy hozzanak valamit, amivel megmoshatod, vagy letörölheted. Szedd csak le otthon, majd rosszul forr össze, újra eltörik és akkor megint szagolhatod a büdös lábadat.
2013. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Már most is olyan laza, hogy simán tudom mozgatni a gipszben a lábam. Műtöttek, lemezelték-csavarozták ...


Ne legyél már olyan sértődékenyek ..., én csak annyit írtam, hogy nem mossák meg az orvosnál a lábam, nem írtam semmi sértőt, nem értem miért idegbajoskodsz.


Csütörtökön mennék varrat kiszedésre, de olyan büdös, hogy szégyenlek így menni.

2013. nov. 26. 16:26
 10/18 A kérdező kommentje:

Itt is levette egyik válaszoló, hm ... "asszem" nekiesek :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1291..

2013. nov. 26. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!