Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Dynamo videóiról...

Mit gondoltok Dynamo videóiról? Hogy csinálja? Szerintetek be vannak szervezve az emberek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 17:49
1 2
 1/16 Dávkapcs válasza:
100%
Elképzelhető.Amm tényleg érdekes.
2014. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a faszi egy kib'szott Harry Potter.
2014. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél már gyerek, nem csak h be vannak szervezve, de a 99% számítógépes trükk.
2014. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pár ember biztosan be van szervezve, akiken a mutatványait végzi. De a közönség nagy része, nem hiszem.. :)
2014. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TIJcjwhPj8o


az egész csak átverés...

2014. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem számítógépes trükk, sima vállkamerával van felvéve nagyon sok érsz, és rettenetesen sokba kerülne, ha azokat a részeket CGI-al oldanák meg.
2014. jan. 11. 19:10
 7/16 anonim ***** válasza:

Vannak beépített emberek is.

Persze nem minden trükknél. A riói "repülés" pl. nagyon sanszos, hogy statiszta hegyekkel lett felvéve.

2014. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nikoletta 23 válasza:
Szerintem nem,nem tudom melyik részeket láttad már,de mikor befagyaszt egy szökőkutat,az nem semmi.sokat elárul az emberek megdöbbenése,vagy az,hogy mások is veszik őt fel telefonnal és utána azt még egyszer-többször megnézik,ha simli lenne benne akkor azokon a felvételeken láthatnák és bedőlne az egész.... én nem hiszem kamunak.... Vagy egy másik,amit megcsinált:társaságban megkéri az embereket hogy álljanak félkörbe,csukott szemmel ő a hátuk mögött dudával jelez a harmadik duda szóra majd forduljanak meg,a duda szót hallva megfordulnak és Dynamo már 2 házzal arrébb van egy másik ház tetőteraszán.... és stb. Fura egy srác nagyon fura.....
2014. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

A jeges trükk szerintem kémiaóra gyerekeknek.

Nátrium acetáttal néhány másodperc alatt hozható létre jégszerű hatás.


A dudás trükkben 2 utcával arrébb nem Dynamo dudál, hanem egy messziről rá hasonlító statiszta. A filmben nem mutatják közelről, és az operatőr is úgy lóbálja a kamerát, hogy nehogy felismerjük a csalást.

2014. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
8-as: Arra nem gondoltál, hogy azokat a "mobilos felvételeket" is a hatás kedvéért csinálják? Én is bűvészkedtem, és rengetegszer azt hiszed, hogy te döntöttél egy adott helyzetben, pedig nem :)
2014. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!