Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dynamo, a bűvész mitől olyan...

Dynamo, a bűvész mitől olyan népszerű?

Figyelt kérdés

A trükkjeinek nagy részét elég kétszer megnézni, és könnyen rájön az ember a titokra. Csupán kihasználja a tv-s trükköket, az alanyok pedig beépített emberek. Semmiféle varázslatos nincs a munkásságában, rém olcsó trükkfelvételek, ezekre bárki képes egy kamera mögött.


Mégis mitől örvend ekkora sikereknek akkor?


2013. nov. 21. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pl. azt sem tudom, ki az.
2013. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tudom, de engem is érdekelne, mert elég idegesítő az egész műsor. Engem le se tud kötni, nem érdekes, mert nem derül ki hogyan csinálja és szerintem is kamu az egész. De innentől kezdve nem is nézem, csak csodálkozom, ha valaki rajong érte :)
2013. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csíp a pisi?
2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70-es, 80-as évekbeli elfeledett, régen híres trükköket használ és jól adja elő.
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 II.Dartheon ***** válasza:
TAlán azért, mert annyira "hihetetlennek" tűnik az egész.. persze igazad van, lehet csak az egész a tv néző hülyítésére szolgál, és mindenki beépített ember.. de pont ezt hiszi a szerencsétlen, hogy nem azok, és gondolom ez alapján hiszi azt el, hogy valóban "mágus" a gyerek.
2013. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a profi operatőrei miatt
2013. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ostoba, tudatlan, naiv emberek miatt.
2013. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
de ez mindig is igy volt...mmint a büvész az büvész és nem varázsló...egyszerüen a sikerül abban rejlik, hogy ezeket a trükköket hogy adják elő...és Dynamo marha jól...alapjáraton egy szimpatikus figura még kinézetre is...
2013. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert Ferge- most figyelj: TEGES! :D♡ ♡
2013. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8*-assal értek egyet. Egy normál bűvész, nem kell belemagyarázni, hogy mindenki statiszta, meg photoshop. Jól csinálja a bűvésztrükkjeit, és ennyi. Meg ilyenbe belekötni, hogy azért szar a műsor mert nem magyarázza el a trükköket.xDD Ember hol élsz te? Miért magyarázná el?
2013. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!