Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már kínos pillanatotok?

Volt már kínos pillanatotok?

Figyelt kérdés
kínos,megalázó,vicces,különös
2014. jan. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ember, akinek még nem volt.
2014. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek volt ilyen, nem is egy. nekem peldaul fozes kozben a forro olaj a combomra folyt. elegge egetett es amikor mar csak nehezen tudtam elviselni a fajdalmat akkor azt gondoltam, hogy kihajolok a francia erkelyunkon. mivel tel volt, igy valamennyire csokkentette a fajdalmat a hideg levego. szoval ott nyogdecseltem es mozgolodtam az erkely korlatjan, istent is emlegettem eleg negativ ertelemben es egy kis ido elteltevel meglattam a szomszedunkat az o erkelyen dohanyozni. koszontem neki, o meg furcsan nezett. egybol leesett, h o azt gondolhatja hogy a parom van a hatam mogott. ugy ereztem nem erdemes mentegetozni, hogy a forro olaj, csak rontottam volna a helyzeten
2014. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:
Miért nem vetted le a gatyát a forróolajjal, és jegelted?:D
2014. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még amikor iskolába jártam és nehezen ment a hangos olvasás dadogtam meg helytelenül olvastam és egész osztály kinevetett és majdnem elsírtam magamat. Na az nagyon rossz élmén volt nekem! Meg volt olyan kínos élményem hogy elmentem egy baráti társaságba és valamiért érezhetően erős lábszagom volt az nagyon kínos volt.
2014. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a nyelvbotlásoknak, eleséseknek stb. a királynője vagyok, így azok már fel sem tűnnek, hogy ciki, nem ciki, nálam az normális.

Ezeken kívül, ami kínos:

-egyszer nagyon rosszul lettem, és sikeresen behánytam a 7-es busz megállója mögötti kertszerűségbe a Móriczon (nem tudom, megvan-e az még az átépítés után), egy csomóan azt hitték sztem, hogy részeg vagyok

-a lépcsőházunkban az egyik lépcsőn feljött a csúszásgátló gumi, na, abbva sikerült a cipőmnek beakadnia, és egy lépcsősornyit zuhantam előre... még szerencse, hogy anyukám látott csak, de ő jól szórakozott rajta :D.

-másodszor találkoztam a most már anyósjelölttel, ittam a narancslevet, vőlegényem röhögtetett, én meg majdnem megfulladtam

-fizikaórán mérőműszereket kellett összeraknunk, a padtársam hanyag munkát végzett az övével (vmi batár nagy fém dolog volt, és elég súlyos is), és látom, hogy dől felém... én felsikítottam, és arrébb ugrottam... és persze mindenki csak azt látta, hogy én sikítozom és ugrálok

-államvizsga... senki nem mondta el nekünk semmikor, és neten sem volt fenn, hogyha nem kapunk üzenetet a szakdogánk bírálójától, akkor nekünk kell azt is elkérni... így én nem láttam a kérdéseket előtte... mikor kiderült, hogy nem olvastam a bírálatot, jól lecseszett az elnök (az más kérdés, hogy mellé kaptam dicséretet is, amiért ennek ellenére csípőből tudtam válaszolni a kérdésekre :D)

-egy ideig dolgoztam egy plázás standnál, na ott voltak érdekes sztorik... az egyik az volt, hogy sztem a főnököm nekem valszeg piásan hülyeséget mondott az egyik termékről, én meg, mivel nem vagyok annyira profi az adott termékekből, nem tűnt fel, hogy hülyeség, és az egyik vevő lehazugozott miatta... a másik meg az volt, hogy jött az idióta nyanya vevő, aki meggondolatlanul vett tőlünk cuccot, aminek baja nem volt, hogy kéri a pénzt vissza, amit jogilag nem tehetett volna meg... hát az elég ciki volt, hogy ott kellett hívnom a főnökömet, hogy mit csináljak ezzel a hülye vén szatyorral...

-6.-os voltam, énekkaros, volt egy énekkari verseny, szerencsémre egy hozzánk nagyon közeli művházban... jóanyám persze elrángatott segíteni vásárolni, és nagy késésben voltam, de a hátsó bejáraton át időben bementem... énekkaros tanár mondta, hogy az épületben egy lépcsősor van, annak a tetejére kell felmenni, ott van a moziterem, ott fogunk gyakorolni... oké, látom a lépcsőt, rohanok fel rajta, tépem fel az ajtót kb... erre a szobában, ahova benyitottam, 4 öregfiú ultizott nyugiban... nagyon kínos volt, ott kellett tőlük megkérdeznem, hogy izé, elnézést, tényleg nem akartam zavarni, hol a moziterem... aztán kiderült, hogy két lépcsősor van az épületben -.-.

2014. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alaque ***** válasza:
Nem, nekem még sosem volt.
2014. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!