Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már hasonlóan kínos...

Volt már hasonlóan kínos pillanatotok? Ha volt írjátok le! (többi lent)

Figyelt kérdés
Meztelenül szeretek aludni, alvás közben mindig kitakarózok, nemrég anyám reggel benyitott, hogy felébresszen és pont merevedésem volt. Nagyon kínos volt.
2009. okt. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem volt ilyen kínos pillanatom az biztos:D
2009. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem az sokkal gázabb, ha anyukád reggel szeksz közben rátok nyit, és megkérdezi, hogy mit kértek reggelire.


vagy reggel hazajön, és egy tök ismeretlen csávóval találkozik a konyhában :)


velem mindkettő előfordult :) és még élek virulok. anyám is szeret. :) én is őt :)

2009. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez kínos, de hát a merevedés minden pasival megesik, gondolom anyád nem fog kitagadni.
2009. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi hülye van a Földön... xD

Az szerintem égőbb amikor nagyba k*rtok csajoddal apád anyád bejön lefényképeznek és kirakják az előszobába a falra egy A3-mas méretű fényképként! xD Haveromnak megcsinálták a szülei! xD Folyton azon röhögünk! XDXDXDXDXD

2009. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:)))))
2010. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!