Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők ti örültök hogy nőnek...

Nők ti örültök hogy nőnek születtetek?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy állandóan szenvedtek valami miatt, mindenből problémát kreáltok, mindenért összevesztek valakivel, tiszta depis szindróma.
2014. jan. 13. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A többségetek lelkileg szegény, semmi melegség nincs bennetek és ha van pénz, hatalom, pi.na, akkor irányíthatóak vagytok.:)"


HOL ITT A HIBA????

2014. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9 - Bírom a stílusodat , hallod ? :D ;)
2014. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#9 "leműveltek"


Te meg úgy fogalmazol, mint egy való(nem)világ-szökevény.

2014. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én igen. Amikor épp nőnek érzem magam.. :D


Annyira bírom, hogy mindenki a menstruációt, meg a szülést hozza fel..

Szülni nem kötelező.

Menstruációs fájdalmakra meg vagy gyógyszer. Amikor én menstruálok semmi bajom sincs, bár kinek milyen.

Az engem is eléggé irritál, hogy mennyire meghatározza a szüzesség a nőkről alkotott véleményt. Igaz, a férfiakról is, de a nőkről még inkább. Rohadtul utálom, hogy egyes férfiak hirdetik, hogy egy igazi nő ne szexeljen, legyen szűz, tiszta, aztán meg ha megtudják egy csajról, hogy szűz, egyből prűd lesz, meg biztosan fél a férfiaktól, meg nem jó az ágyban...

Ha meg nem szűz, akkor meg sokan rögeszmésen pattognak, hogy már más járt benne, és egy lotyó. Ezt rohadtul utálom.


De ezen kívül nincs jobb, mint mikor egy férfi érezteti, hogy nő vagyok. Nagyon keményen, hosszasan, érzékien érezteti... *if you know what i mean*

2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Annyira bírom, hogy mindenki a menstruációt, meg a szülést hozza fel..

Szülni nem kötelező."


Csak egyrészt 100%-os védekezés nem létezik, másrészt az ember természetes közege a család, ami ha nincsen, az szívás. Csak amíg egy férfi testi fájdalmak, maradandó nyomok és a saját teste feletti kontroll elvesztése nélkül is juthat családhoz, egy nő nem. Ha csak szentek élnének a Földön, ez akkor is így maradna, és helyzeti hátrányt okozna a női nemnek.


Menstruációs fájdalmakra meg vagy gyógyszer."


Fizikai fájdalomra van gyógyszer. A menses előtti katasztrofálisan rossz közérzetre (nekem sajnos 99%-ban jelentkezik) nincsen, pontosabban ami lett volna, az semmit nem segített. Ettől függetlenül is kényelmetlennek találom, ha 3-5 napig vérzek (csak simán a maszat miatt).


Szóval szerencsés vagy, ha örülni tudsz annak, ami van, bár én is így tudnám felfogni.

2014. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én örülök:) Jó, még nem tapasztaltam túl sokat a világból, de szerintem lánynak lenni sokkal könnyebb. 16L
2014. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!