Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találóskérdés: Miért kínálgat...

Találóskérdés: Miért kínálgat a Váci utcán este8kor 1 cigány srác varázs gumicukorral fiatalokat?

Figyelt kérdés

Mentem másodmagammal szombat 8kor váciutcán, egyszer csak utunkat állja 2 román 20onéves elegánsan öltözött srác:

"Do you want to feel the awesomeness? Try something new? Its paradise!" valami ilyen szöveget nyomott és felmutatott valami világoskék gumicukorkocka szerűséget az ujjai közt hogy próbáljam ki. Mondtam biztos nem aztán otthagytam. nem lány vagyok, 20onéves



Felmerül néhány kérdés:

-Mi volt az? - Vagy csak 1 haribo cukor amit eladna pl 2000ér külföldieknek mintha kis hangulatfokozó vidám partydrog lenne, vagy tényleg valami kábítócucc?

-Honnan tanult meg angolul ez a román srác hogy váci utcán külföldieket próbál elcsalni?

-Rendőröktől nem parázik? Simán ráhívhattam volna 1et

-Mi ebben a biznisz? Lehet minden este találnak valamit akinek eladják ezt a szart? Télleg érdekelnek a mindennapjai az ilyen sunyi arcoknak...



2014. jan. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, de nyomorékok lehettek. Ha kihívtad volna a rendőröket, már tudnád.
2014. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki cigány? Ki román? Csak a sunyi arc a biztos?
2014. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a srác kb 8 nyelven beszél és ha minden igaz nem messze tőle állt egy kidobó is sunyiban.
2014. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek mellett csak el kell menni, bár tény, hogy nem találkoztam még hasonlóval.


Viszont először inkább kérdeznél a magyar helyesírás szabályairól, én lelkes örömmel válaszolnék, mert rettenetes a tied...

2014. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, elég merész lenne ilyen nyíltan drogot árulni. meg eleve ez a gumi cukor ügy... szerintem lehúzza a külföldieket. és eladja nekik a gumicukrot drágán.... :/
2014. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az csak szappan volt..
2015. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!