Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy srác tesi előtt az öltözőben ma beszólt nekem. Visszaszóltam, erre nekem ugrott elkezdett folytogatni. Nyugodt ember lévén megvártam amíg elenged, nem akartam ottverekedni meg stb... De eléggé felidegesített

Legközelebbi alkalmaknál ha nem ért a szép szóból, üssek vissza?

Egyébként szemtől szemben nem ilyen de ha körülötte van 3-4 másik srác akkor igen.



2013. dec. 20. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit szólt be?

A helyesírásodat fikázta, mi?

2013. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó elég röviden írtam le bocs

anyázott meg hasonlók

2013. dec. 20. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

ne szépítsünk már,hogy nyugodt ember bakker...

egy anonim oldalon legalább ne hazudj!

a gyáva,vagy a meglepetéstől lefagyott a valósabb helyzet.


a valóság az,hogy mindenki előtt nyilvánosan be lettél csicskáztatva,behódoltatva,szóval a dominancia szinten kb az utolsók között kullogsz.

az ilyen full csicskákat mit te csak akkor fogják elővenni,ha azt érzi a domináns,hogy nem vagy elégedett a csicska pozícióddal és feltörnél.


a pozíciódon úgy javíthatsz ha a többiek előtt "párbajra hívod".

1.így nem fog a többi beleavatkozni.

2.ha mindenki látja,hogy milyen szinten elmebeteg módon összerugdosod a földön fekvő embert és ugrálsz a fején,ez mindenki számára okulás lesz,hogy veled nem lehet szórakozni,tehát egy kalap alatt rendezed le a összes ott lévőt.

a helyes stratégia ez ez ha tartós békét és nyugalmat szeretnél.


és ne vissza üss,hanem elsőnek üss.

ne reagálj,hanem irányíts.

2013. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"és ne visszaüss, hanem elsőnek üss". Nagyszerű gondolkodásmód, kíváncsi vagyok, eddig mennyire jutottál ezzel az életben, kedves előttem szóló:)
2014. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezzel,hogy megkérdőjelezel,csak azt mutatod be utolsó,hogy milyen szinten hozzá nem értő vagy a témában.

a legelső önvédelmi edzésen alap tétel,hogy elsőnek kell ütni kikerülhetetlen támadás esetén,így ragadva magadhoz a helyzet irányítását.

ha pedig oltani szertél,akkor legalább tedd már oda magad és valami olyat írj amire felhúzom a szemöldököm hogy ez igen,ne ilyen gyenge sza-rral gyere elő.

és a kérdéshez is szólj hozzá te senkiházi,tudatlan troll:)

2014. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!