Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rolla?

Mit gondoltok rolla?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arrol hogyha egy kapcsolatban a fiu alacsonyabb mint a lany?
2014. jan. 15. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a rolla?
2014. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-
2014. jan. 15. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Ha őket nem zavarja, akkor engem miért zavarna?
2014. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, sem az, ha öregebb a nő, vagy a férfi, vagy fiatalabb a férfi, vagy gazdagabb az egyik, az ő dolguk.
2014. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem mar volt egy pasim aki alacsonyabb volt nallam nem sokkal (en eleve magas vagyok) es mikor setaltunk megszoltak a rokonaim is mondtak ezt igy ne. elosszor nem is erdekelt minket de 1 es 6honap utan mar elegunk lett hg folyton ez megy. bar ez Magyarország. ..
2014. jan. 15. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Szokd meg hogy itt mindig mindenki szent, de ha élőben látják egyből odasúgnak a barátnőjüknek/ haverjuknak.
2014. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy szeretném ha majd lesz szerelmem, akkor az legyen magasabb nálam. 163 cm vagyok, szóval remélem nem gond ez a kis kérés részemről. ><

Mindegy, eltértem a tárgytól.

Édes mindegy, hogy ki milyen magas egy kapcsolatban igazából. Ez az ő dolguk. Ha őket nem zavarja, akkor engem miért zavarna? Meg ha egyáltalán is zavarja őket, akkor sem az én gondom/dolgom. Ha pedig valaki beszólt rátok, az nem azt jelenti rögtön, hogy "bár ez Magyarország". Kicsit kezd unalmas lenni, hogy az ilyenekre panaszkodni mindenki tud, de tenni ellene nem. Lehet, te is pont ezt csinálod egy feltűnőbb külsejű ember láttán, mint nektek a barátotoknak... én csináltam ilyet, vállalom. Nem szóltam be, de kibeszéltem. Nem szép dolog, de megcsináltam. Ezen nem tudok változtatni, max a jövőben nem megismételni.


Remélem, tudtam segíteni azért, nem csak elmondani a véleményemet. :) Elnézést, ha esetlg bántó, nem akartam.


13/L

2014. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*róla-így helyes

nem gondolok semmi rosszat, ha két ember szereti egymást, akkor meg tök mindegy, hogy a fiú alacsonyabb a lánynál, vagy fordítva.

ám magamból kiindulva: én nem tudok az alacsony fiúkra férfiként tekinteni, illetve nem tudom elképzelni azt, hogy nálam alacsonyabb sráccal jöjjek össze, hiszen én magam vagyok 156 kemény centi. így nem nehéz nálam magasabbnak lenni.-de ez az én hozzáállásom ehhez, ettől függetlenül nem vetem meg, vagy nézem le azokat a párokat ahol a nő magasabb a férfinél.

2014. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jólvan tudom hogy úgy helyes nem kell mindenbe belekötni..-.- Amúgy a normálisaknak köszönöm a választ! :)
2014. jan. 15. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem se kell törődni vele!

Meg kell tanulni, hogy mo.-n az emberek jobban szeretnek mások házánál söprögetni mint a sajátjuknál. Így sose az határozza meg a döntéseidet, h ki mit gondol, hanem, hogy te mit látsz helyesnek. Ez nehéz, de sok sikert hozzá :)

2014. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!