Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még mennyit nőhetek kb?

Még mennyit nőhetek kb?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és csak 152 cm. 47 kg körül, nem tudom, ez mennyit számít. Anyukám 160 cm, apukám 185 körül. Ugye még növök? És ha igen, mennyit?

2014. jan. 15. 19:37
 1/8 anonim válasza:
Keveset
2014. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nincs esetleg valamilyen gyakorlat vagy tanács a magasság növelésére?
2014. jan. 16. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

A lányok biológiai növekedése kb.: 18 éves korig tart. Ez sok dolog függvénye. Amit nem befolyásolhatsz, az a genetika, amit a szüleidtől örököltél.

Ami rajtad múlik: Egészséges étrend, rengeteg gyümölccsel, sok kalciummal, vitaminokkal és nyomelemekkel, hogy a csontjaid még nyúlhassanak, ha ez van belekódolva a génjeidbe. Ha egészségtelen étrended van, ha nem sportolsz, ha elhanyagolod magad, a növekedés sokkal hamarabb is leállhat. Sajnos úgy vélem, már csak valóban keveset fogsz nyúlni, a végleges magasságod valahol a szüleid, nagyszüleid átlaga körül lehet, ha minden feltétel adott. (Persze mindig akadnak kivételek is)

2014. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én anyám 150 centi, és én se leszek sokkal magasabb. Nem olyan tragédia ez. Állj hozzá pozitívan: a pasik nem szeretik ha egy nő magasabb náluk.
2014. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy keveset, én 3-4 cm még nőttem simán 16 és 18 éves korom között. Anya 158 Apa 182, én 166 lettem, nővérem 175 hugom 152 szóval sose lehet tudni. Minannyian elmúltunk 20 évesek.
2014. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 19. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Valósznűleg néhány centinél többet már nem fogsz nőni. Ami segíthet, az a minél több alvás.


És ne aggódj, a legtöbb pasinak bejönnek az alacsony lányok. ;)

2014. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)) Hát, akkor majd megpróbálok minél többet aludni:)
2014. jan. 30. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!