Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már olyan naptárat,...

Láttatok már olyan naptárat, amiben szerepel a NOEL név?

Figyelt kérdés
Hagyományos papír naptárra gondolok. Én évek óta keresem, de nem láttam még olyat. (Május 13. és dec. 25-én van egyébként.)

2014. jan. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik Magyarországon olyan elfogadott név, hogy noel? Szerintem át lett magyarosítva noéra, szerintem ezért nem találhatod.
2014. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másodjára átgondolva ez elég hülyeségnek hangzik, de nem tudom, szerintem nem létezik ilyen név Magyarországon.
2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván létezik ilyen név, különben nem lehetne ezt adni a gyerekeknek. Már bocs, de ha olyan nevek benne vannak, mint a Polett, Galina, Dzsenifer, Niké, Döníz, Zenóbia... és egy csak egy a millióból, akkor nem értem a Noel miért nincs, pedig egyre gyakoribb ez a név az országban.
2014. jan. 18. 17:25
 4/5 unbelieveable ***** válasza:
szerintem tuti, hogy benne van bármelyik naptárban.. sok Noelt ismerek
2014. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves unbelieveable!


Ha benne lenne "BÁRMELYIKBEN", nem tettem volna fel a kérdést! Az én kisfiam is Noel, és 3 éve próbálok találni egy olyan naptárt, amiben jelölik az ő névnapját, de még nem jártam sikerrel.

2014. jan. 20. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!