Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a legborzalmasa...

Nektek mi volt a legborzalmasabb látvány amit embertől láttatok?

Figyelt kérdés
Nekem az amikor szabad strandon egy "anya" szoptatta a kisbabáját és a másik kezében meg cigaretta volt és az összes füst a kisbabára szállt... 4-5 éve történt azóta is bánom hogy nem szidtam le a csak fejét.. Undorító féreg volt!!

2014. jan. 17. 12:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
65%
Amikor a férjem aláírta az anyakönyvvezetőnél a házassági okmányokat.
2014. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Az anyának is lehetett volna annyi esze,hogy arrébb megy a babájával !
2014. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Hu.. amit kedves kérdező láttál.. Még a strandon szoptatás oké(két kicsim van) egyik 3.5éves ,másik 9 hónapos.Nekem a legrosszabb,bagozó! várandós kismama,babakocsit tolva.

Legrosszabb élmény: a temetőben beszakadt sír,benne kb 4-5 éves kisgyerek csontváza-Elhanyagolt sír.:( S a sír bevolt szakadva a csontvázra:'( Azóta félek abba a temetőbe menni. Bp-i egyik nagy temető volt.

2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
A nyilvános h*gyozástól mindig elborzadok.
2014. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
A mocskos F. Undorító ember volt, egyszer, amikor kókuszgolyót csináltam lehullott egy kevés kakaópor, a szerencsétlen hülye felnyalta az asztalról.
2014. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik első élményem volt az életben. Anyám megjelent az árvaházba és hazavitt.
2014. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

A csövest maszturbálni a Deák téren, majd a g.ecit beletörölte a nadrágjába... bleeeh

Cigányasszony szoptat a piac közepén, de teljesen letolt felsővel, ott lógott a melle, rajta a gyerek.

2014. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vásárban én is láttam olyant hogy egy roman asszony ott mindenki előtt szoptatta a babáját közben meg árulta a ruhákat, zoknikat...
2014. jan. 17. 13:07
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Húha... durva dolgokhoz volt "szerencsétek"..

A legborzalmasabb látvány, amiben eddig részem volt, az az öntudatlan, halál-közeli részegség, lényegében alkoholmérgezés. Mikor az ember már egyáltalán nem tud magáról, csak néz ki a fejéből, de semmit sem észlel, fogalma nincs semmiről, mozdulni nem tud, mindenhol hányás rajta. A mentősök azt mondták, ha kicsit később hívjuk őket, meghal az illető. Borzalmas, megrendítő és egyben nagyon taszító, undorító látvány volt.

2014. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

4-es, teljesen igazan van és sajnos ezt a város központokban is jócskán lehet látni. Mindig dünnyögök magamban, hogy egyszer oda fogok szaladni és egy vesszővel eldángálom a kopasz s...gét :))), ha már egyszer az anyja nem tette meg.

Egy párszor úgy is láttam, hogy úgy állt a pisilő férfi, hogy pont a közlekedő autók felé, félig egy fa mögött úgy, hogy közben a szerszáma teljesen látszott. Az ilyenekről kellene fotót készíteni és repíteni fel a FB-ra ... azonnal.

2014. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!