Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen, hogy én...

Teljesen reménytelen, hogy én elbeszélgessek bárkivel is normálisan, nem egyoldalúan. Lehet ezellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Meg lehet tanulni beszélgetni úgy, hogy érdekeljem a másikat, ne legyen az egész egyoldalú, hogy én beszélek, a másik válaszolgat csak?
2014. jan. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak lehet hogy eddig rossz partnerekkel próbálkoztál :) Ne add fel :)
2014. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amit írsz az akkor történik,amikor valaki nem figyeli az érdeklődési jeleket.

aki meg csak mondja a magáét azt nevezik érzelmi vámpírnak.

2014. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? S hányasikos?
2014. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz partnereket fogtál ki, vagy unalmas vagy és nem veszed észre a másikon, hogy nem akar veled beszélgetni.
2014. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megtanulni szerintem nem lehet. Persze lehet, hogy olyan sokat beszélsz, hogy a másik úgy van vele meg sem kell szólalnia, ilyen esetben vedd vissza magad :)

Egyébként ha nem így van, akkor csak rossz beszélgetőpartnereid vannak, vagy szimplán untatod őket, mert más az érdeklődésük, vagy te nem vagy szimpatikus és úgymond illemből hallgatják csak amit mondasz.

Ha egy konkrét emberre gondolsz, akkor próbálj olyan témát keresni, utánajárni, ami érdekli. Vagy fogadd el, hogy ő ilyen a kommunikációban. Sok ilyen "válaszolgatós" emberkét ismerek, de engem nem zavar különösebben. :)

2014. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!